Koktejl doma a za pár vteřin? Máte ho mít

Komerční sdělení. Pryč jsou doby, kdy jste si za svým oblíbeným míchaným drinkem museli vyrazit do specializovaného a mnohdy nikterak cenově přívětivého baru daleko do centra města. Jakmile ode dneška zatoužíte po mojitu…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Komerční sdělení.

Ready to Drink Alcoholic Coctails

Sedíte s přáteli na lehátku u bazénu, vládne pohodová atmosféra a vy dobře víte, že kombinace piva a slunečních paprsků dokáže udělat své. Chtělo by to… koktejl! Že ho neumíte namíchat? Že koktejl bar je daleko? Nepotřebujete jedno, ani druhé.

Pryč jsou doby, kdy jste si za svým oblíbeným míchaným drinkem museli vyrazit do specializovaného a mnohdy nikterak cenově přívětivého baru daleko do centra města. Jakmile ode dneška zatoužíte po mojitu, cuba libre, cosmopolitanu či pina coladě, stačí vám jen vstát z vašeho lehátka u bazénu, otevřít ledničku a držíte ho v ruce.

„Ready to drink“

„Ready to drink“ neboli okamžitě připraveno k pití, tak zní název koktejlové řady od distributora úspěšného alkoholického nápoje cider FIZZ. Široce oblíbené míchané nápoje mojito, cuba libre, cosmopolitan a pina colada jsou nyní k dostání v 330 ml skleněných lahvích v nezávislých maloobchodech či čerpacích stanicích OMV a Agip.

Doporučená maloobchodní cena se pohybuje v rozmezí 35 až 45 korun. Více informací naleznete na www.fizz.cz.

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.