Krátce: Den Bernarda 20. 8. nabídne pivo za 10 Kč

Vybrané restaurace nabídnou v úterý 20. 8. 2013 v rámci prvního ročníku Dne Bernarda půllitr piva za 10 Kč nebo dvě piva za cenu jednoho. Jsme značka, která má jako jedna z mála u nás svůj svátek v kalendáři…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Bernard

Vybrané restaurace nabídnou v úterý 20. 8. 2013 v rámci prvního ročníku Dne Bernarda půllitr piva za 10 Kč nebo dvě piva za cenu jednoho.

Jsme značka, která má jako jedna z mála u nás svůj svátek v kalendáři, a tak jsme se rozhodli zavést novou tradici – Den Bernarda. Protože historie pivovaru v Humpolci začíná už v roce 1597, budeme 20. srpna, kdy všichni Bernardové slaví svátek, prodávat od 15 hodin 9 minut a 7 sekund v našich hospodách v Česku i na Slovensku půllitr čepovaného piva za deset korun. V některých podnicích se pak hosté setkají s upravenou nabídkou – dvě piva Bernard za cenu jednoho, uvedl pivovar k akci.

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.