Krušovické pivo uspělo v prestižní soutěži International Beer Challenge

Velký úspěch zaznamenala krušovická piva na mezinárodní odborné soutěži International Beer Challenge v Londýně. Krušovice Černé ocenila odborná porota nejvyšším možným hodnocením…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Pivo Krušovice

Velký úspěch zaznamenala krušovická piva na mezinárodní odborné soutěži International Beer Challenge v Londýně. Krušovice Černé ocenila odborná porota nejvyšším možným hodnocením – zlatou medailí, Krušovice Imperial pak ve své kategorii získaly stříbrnou medaili. Soutěž každoročně organizuje vydavatel prestižního odborného časopisu Drinks International, společnost Agile Media.

„Vítězství je pro naši značku velmi cenné, a to hned z několika důvodů. Soutěž International Beer Challenge patří k nejprestižnějším svého druhu na světě a letošní ročník odborníci hodnotí jako jeden z nejsilnějších co do kvality a úrovně posuzovaných vzorků. Krušovická piva získala dvě nejcennější medaile mezi více než 60 soutěžními pivy z třicítky zemí celého světa,“ uvedla Ludmila Pavlíčková, exportní manažerka značky Krušovice.

„Zisk medailí v této soutěži také umožňuje umístit na obaly oceněných produktů loga soutěže se symboly medailí, takže příznivci našich oceněných značek se o zisku medailí dozvědí i z pivních obalů. Jistě ale využijeme i jiných forem komunikace, abychom naše příznivce informovali o tomto velkém úspěchu,“ dodala Ludmila Pavlíčková.

Piva značky Krušovice jsou dlouhodobým exportním lídrem portfolia pivovarské skupiny Heineken Česká republika. Krušovice Černé i Krušovice Imperial patří také mezi úspěšná piva na mezinárodních soutěžích. V roce 2009 získalo Krušovice Černé na mezinárodní odborné soutěži The World’s Best Beers v kategorii nejlepší tmavý ležák ocenění World’s Best Dark Lager 2009 a ve stejném klání pak pivu Krušovice Imperial odborná porota udělila titul „Highly commended“.

Zatímco čeští příznivci se s Krušovicemi Černými setkat mohou i v našich restauracích a v maloobchodní síti, Krušovice Imperial jsou určené pouze k exportu. Krušovice Dvanáctka, která se na našem trhu úspěšně prodává, je více chmelena a tudíž má výrazně hořkou chuť. Na vysokou hořkost ale zahraniční konzumenti nejsou příliš zvyklí, proto se vyváží méně chmelený Krušovice Imperial.

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


One Reply to “Krušovické pivo uspělo v prestižní soutěži International Beer Challenge”

 1. Otto Peschka napsal:

  Získali jste si mě (výtvarníka) svojí dobře řešenou etiketou s nápadným označením 10 nebo 12, což od převratu na pivech postrádám, ač právě toto je na nich to nejdůležitější.
  (V hospodě si neříkám o druh piva, nýbrž o desítku nebo dvanáctku!)

  Následně jste si mě získali i chutí a krásně sytou barvou Vaší desítky. Nikdy jsem nebyl
  pivař. V hospodě mi k masitému obědu vždycky stačilo malé (Smíchovský staropramen).
  To Vaše pivo mi chutná tolik, že si ho už dám i mimo jídlo!!!

  Toto moje uznání si plně zasluhujete, proto Vám ho tu rád sděluji.
  S pozdravem,

  Otrto Peschka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.