Exkurze v Krušovickém pivovaru lákají. Letos jej navštívilo již 30.000 lidí

Sergej Gruzděv z Moskvy se dnes dopoledne stal celkem 30.000 návštěvníkem, který v roce 2011 zavítal do Královského pivovaru Krušovice. Jubilant dostal pětilitrový soudek a drobné dárky na památku

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Pivovar Krušovice

Sergej Gruzděv z Moskvy se v pondělí dopoledne stal celkem 30.000 návštěvníkem, který v roce 2011 zavítal do Královského pivovaru Krušovice. Jubilant dostal pětilitrový soudek a drobné dárky na památku.

„Přivítáním 30.000. návštěvníka už 17. října jsme na stejném počtu lidí jako za celý rok 2010. Podle dnešního čísla i zájmu o exkurze usuzuji, že letos můžeme oproti loňskému roku předpokládat nárůst turistů o cca 10 procent,“ konstatoval expert na prohlídky ve všech pivovarech Heinekenu Josef Helebrant.

Velký zájem o exkurze lze očekávat i koncem letošního a na počátku roku 2012, kdy do Krušovic tradičně přijíždějí turisté z Ruska. Tamní prázdniny řada rodin využívá k výletům do České republiky. Mezi návštěvníky jsou zastoupeny všechny věkové kategorie od studentů po seniory.

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.