Kultovní „zelená“ Božkov Peprmint má nový design lahve

Božkov Peprmint od Stocku Plzeň, která je nejprodávanějším likérem v Česku, vstoupila na trh s výrazně obměněnou etiketou. Nová grafika etikety má podle něj zviditelnit produkt na regálech obchodů…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  
Božkov Peprmint - Vývoj designu lahve

Vývoj designu lahve Božkov Peprmint

Božkov Peprmint od Stocku Plzeň, nejprodávanější likér v Česku, vstoupil na trh s výrazně obměněnou etiketou.

Nová grafika etikety má podle něj zviditelnit produkt na regálech obchodů a v restauracích a připomenout, že likér obsahuje pravou mátu peprnou, která mu dodává jedinečný mentolový charakter. Podobnou úpravu přichystal Stock Plzeň i pro Božkov Griotte. Postupně se budou v průběhu letošního roku měnit etikety i u ostatních likérů z řady Božkov.

„Cílem inovace etiket Božkov je podtrhnout oceňovanou vysokou kvalitu produktů řady Božkov a v případě likérů i graficky zdůraznit, že jsou připravovány ze špičkových surovin, “ uvedla brand manažerka řady Božkov Daniela Klančíková.

Božkov Peprmint, který se změnou přichází jako první, patří v ČR k vůbec nejoblíbenějším lihovinám, a to především v gastronomii. V tomto segmentu se jedná o šestou nejprodávanější značku. Mezi likéry pak v gastronomii drží Božkov Peprmint absolutní prvenství se zhruba 20% tržním podílem.

Jak se design lahve Božkov Peprmint měnil v poslední době naznačuje následující obrázek:

Božkov Peprmint - Vývoj designu lahve

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


One Reply to “Kultovní „zelená“ Božkov Peprmint má nový design lahve”

  1. […] nové míchané nápoje v plechovce Božkov představil ovocné vodky: s ostružinou a s limetou Kultovní „zelená“ Božkov Peprmint má nový design lahve ▼ […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.