Kampaň pivovaru Bernard vrcholí, majitel chce být lékařem

Majitel humpoleckého pivovaru podal na konci února přihlášku na Lékařskou fakultu Západočeské univerzity v Plzni. Chce tak dotáhnout do konce billboardovou kampaň jeho pivovaru nazvanou „Bernard Vás ve štychu nenechá“…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Bernard vás ve štychu nenechá

Majitel humpoleckého pivovaru podal na konci února přihlášku na Lékařskou fakultu Západočeské univerzity v Plzni. Chce tak dotáhnout do konce billboardovou kampaň jeho pivovaru nazvanou „Bernard Vás ve štychu nenechá“.

Studium medicíny? Žádný problém

„Věřím, že se na přijímací zkoušky i na studium dokážu řádně připravit. A taky myslím, že se při velké snaze dá všechno celkem rychle zvládnout, i když to nejsou právě práva,“ okomentoval své rozhodnutí Stanislav Bernard. Zároveň ale uvedl, že z pivovaru neodchází.

Čtyři sta billboardů rozmístěných po celé České republice zobrazovalo majitele pivovaru v typickém lékařském úboru a kapačku v podobě jeho speciálního piva v zátkovacích láhvích. Vedle této scenérie byl umístěn velký slogan “Bernard Vás ve štychu nenechá“. Stanislav Bernard, který neskrývá své sympatie k pravici, tak chtěl reagovat na kampaň lékařských odborů „Děkujeme, odcházíme“.

Ani pivovar neprodává za kolik by chtěl

„Prokázat pod tlakem individuální odpovědnost je mnohem složitější, než být kolektivně nezodpovědný bez ohledu na pohnutky. Jsem přesvědčen, že si lékaři zaslouží lepší finanční ohodnocení, ale ani žádný pivovar neprodává své výrobky za tolik, za kolik by chtěl, ale za tolik, kolik jsou spotřebitelé schopni zaplatit. A v případě státních nemocnic si stát může dovolit, ať se to líbí, nebo ne, taky jen to, na co právě má,“ doplnil své stanovisko Bernard.

Pivovarník se během celé kauzy postavil za neústupné ředitele nemocnic, kteří původně přijali výpovědi a měli vyřešený další provoz nemocnic. Odsuzoval však postup lékařských odborářů.

-les-

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.