Léto přineslo ovocný pivní nápoj Escape

Nejen nový Staropramen Cool Lemon osvěžil letní horké dny. S ovocnou novinkou přišel i Pivovar Litovel. Svůj míchaný alkoholický nápoj z výčepního piva nazval Escape a uvařil jeho tři různé příchuti…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  
Escape

Zázvorový Escape

Nejen nový Staropramen Cool Lemon osvěžil letní horké dny. S ovocnou novinkou přišel i Pivovar Litovel. Svůj míchaný alkoholický nápoj z výčepního piva nazval Escape a uvařil jeho tři různé příchuti.

Oživení pivního trhu

Někteří znalci piva vyčítali českým pivařům, že jsou poměrně konzervativní a pijí pouze desítku či dvanáctku. Postupně však pivovary přišly na trh se svými speciály, které lákají čím dál více milovníků piva. Letošní léto je pak ve znamení ovocných nízkoprocentních piv.

Obrovskou oblibu zaznamenal Staropramen Cool Lemon, nyní se objevil nový Escape z Litovele. Escape má dvě a půl procenta alkoholu a vyznačuje se osvěžující ovocnou chutí. Vyrábí se ve třech různých příchutích – limetka, zázvor a malina. Velkou oblibu například zaznamenal na Zubrfestu, který se konal v Přerově.

Escape samotný i míchaný

Výrobce také doporučuje používat ovocnou novinku jako základ alkoholických drinků. Malinovou variantu doporučuje míchat například s curacaem a vodkou nebo s ginem a citrónovou šťávou. Limetková příchuť by pak měla ladit s rumem Malibu nebo s vanilkovou vodkou. A konečně zázvorovou novinku doporučuje výrobce doplnit ginem a citrónovou šťávou nebo panákem whisky. Nápoj se samozřejmě může pít i samotný, a to ledově vychlazený.

Končící léto přispělo k rozšíření českého pivního trhu o další speciály a další zajímavé chuťové zážitky.

-les-

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.