Medicinální alkohol Kitl: zachutná i uzdraví

Lidé již ve starověku věděli, že alkohol – jako je víno a medovina – je nejen výborný, ale že dokáže i léčit. Víno navíc slouží i jako tzv. vehikulum – nápoj pro rozpouštění léčivých bylin a jiných medikamentů. Léčivé alkoholické…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  
Kitl Šláftruňk

Medicinální víno Kitl Šláftruňk - Zlatý a Rudý

Lidé již ve starověku věděli, že alkohol – jako je víno a medovina – je nejen výborný, ale že dokáže i léčit. Víno navíc slouží i jako tzv. „vehikulum“ – nápoj pro rozpouštění léčivých bylin a jiných medikamentů. Léčivé alkoholické výrobky Kitl patří v dnešní době k nejlepším svého druhu. Přečtěte si o nich více, možná pomohou i vám.

Zdraví prospěšná Kitl Medovina

Med obsahuje mnoho účinných látek, které pomáhají na nejrůznější zdravotní problémy. Kitl Medovina uchovává příznivé účinky medu. Vyrábí se studenou cestou z medoviny, hroznové šťávy a léčivých bylin. Užívá se na zahřátí organismu a obsahuje 10 % alkoholu. Kitl Medovina je balená v běžných skleněných i nerozbitných plastových lahvičkách, a proto je možné si ji přibalit na túry nebo lyže.

Čtěte také: Medovina je nejen chutná ale i zdravá, zjistili vědci

Medicinální víno Kitl Šláftruňk

Kitl Šláftruňk navazuje na tradici medicinálních vín, která se dříve hojně užívala, ale dnes se na jejich účinky zapomíná. Tento nápoj je vyroben podle tajného předpisu z révového vína, hroznového moštu a ze 7 bylinek na uklidnění. Při výrobě je zachován přírodní a zdraví prospěšný charakter bez umělých barviv a sladidel. Kitl Šláftruňk si lze koupit ve variantách Rudý a Zlatý, které se od sebe liší jednou tajnou – osmou – bylinou. Obsah alkoholu je 10 %.

Kitl Šláftruňk má zklidňující a uvolňující účinky, proto je dobré ho pít na dobré spaní. Byl posuzován Státním zdravotním ústavem v Praze a schválen Ministerstvem zdravotnictví ČR jako doplněk stravy.

Čtěte také: Šípkové víno pomůže předejít nachlazení. Sklenka denně stačí

Nealkoholický Kitl Životabudič

Chcete-li si dopřát léčivých účinků bez alkoholu, oceníte Kitl Životabudič – medicinální sirup na povzbuzení. Vyrábí se z hroznové šťávy a 5 léčivých bylinek s povzbuzujícími účinky. Tento sirup obsahuje přírodní kofein z bylin a svými povzbuzujícími účinky odpovídá jedna láhev Životabudiče 20 plechovkám energetického nápoje. Odezvy zákazníků naznačují, že Kitl Životabudič podporuje i mužskou potenci. Žádné klinické studie to ale (zatím) nepotvrzují. Tento výrobek je bez alkoholu a je posuzován Státním zdravotním ústavem v Praze a schválen Ministerstvem zdravotnictví ČR jako doplněk stravy.

Čtěte také: Proč pít alkohol? Prospějeme svému zdraví

-val-

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.