Melounová vodka zachutná i osvěží, vyzkoušejte Amundsen, Jelzin a další

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  
Melounové vodky Amundsen, Jelzin, Van Gogh a Nordic Ice

Melounové vodky Amundsen, Jelzin, Van Gogh a Nordic Ice

Melounová vodka se stala nejvyhledávanější vodkovou příchutí v létě 2019. A není se čemu divit — unikátní chuť, již na první ochutnání znatelně odlišná od jiných ochucených vodek, je pro léto jako stvořená. Je osvěžující — a jemnou příchuť sladkého melounu ocení nejen ženy, ale na popularitě postupně získává i u mužů.

V Česku je nejpopulárnější melounovou vodkou Amundsen Melon s 15 % alkoholu. Prodává se v objemu 0,5l za přibližně 120 Kč nebo v objemu 1l za zhruba 230 Kč.

Za ní se řadí v Česku druhá nejrozšířenější melounová vodka Boris Jelzin Melon s obsahem alkoholu 16,6 %, nejčastěji prodávaná v objemu 1l za přibližně 170 Kč.

Na českém trhu lze sehnat také melounovou vodku Nordic Ice Melon s 16 % alkoholu, prodávanou v objemu 1l za zhruba 150 Kč.

Koupit lze výjimečně i další, byť méně rozšířené značky melounové vodky, např. Vincent Van Gogh Melon, která je ale oproti třem předešlým premiovější a také podstatně ‚silnější‘ — obsahuje 35 % alkoholu. Za její typickou láhev o objemu 0,7l zaplatíte zhruba 660 Kč.

Pokud rádi následujete trendy nebo si jen chcete netradičně pochutnat, neměli byste melounovou vodku vynechat na příští party.

-sef-

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


Comments are closed.