Na trh přichází nová česká Vodka 42 Blended

Společnost Granette, Druhý největší výrobce lihovin na českém trhu, uvádí v těchto dnech do prodeje úplně nový produkt – Vodku 42 Blended. Otevírá tak nový segment vodek na našem trhu…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Společnost Granette, druhý největší výrobce lihovin na českém trhu, uvádí v těchto dnech do prodeje zcela nový produkt – Vodku 42 Blended. Otevírá tak nový segment vodek na našem trhu.

Nová Vodka 42 Blended je oficiálně uváděna na trh dnem 2. listopadu 2010 a bude možné ji zakoupit v běžné obchodní síti na celém českém trhu. Jedná se o vodku vyrobenou z kombinace melasového, obilného a vinného destilátu, které dle výrobce dodávají nápoji výraznou texturu, decentní aroma vinné révy a působivou chuť obilného sladu.

„Po intenzivním vývoji nové vodky se nám ve spolupráci s předními odborníky podařilo připravit zajímavý produkt, který si určitě brzy najde své místo na našem náročném trhu“, uvedl Juraj Grosoš, obchodně marketingový ředitel společnosti Granette. Blended je anglický výraz pro vznik něčeho nového tvořeného dvěma či více částmi.

Granette je jedním z největších výrobců lihovin v České republice. Likérka dodává na domácí trh vedle tradiční Staré myslivecké také ochucené vodky Squash nebo řadu likérů Vaječný Sen. Granette nabízí i různé speciality a řadu klasických lihovin KlasiK – Krásnobřezenský tuzemský, vodku, koňak Napoleon a další.

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


One Reply to “Na trh přichází nová česká Vodka 42 Blended”

  1. pavel napsal:

    Je zvláštní, žr ačkoliv má mít 42% v mrazáku zmrzne na kost. vyzkoušeno nejméně 5x od různých prodejců. Vždy za 24 hodin na kost teplota -24 stupňů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.