Na Vánoce mějte doma nealkoholické pivo. Návštěvy to ocení

Téměř polovina řidičů by při vánočních návštěvách chtěla pít nealkoholické pivo. Naopak nejméně je láká čaj, limonády a džusy. Vyplývá to z aktuálního průzkumu společnosti Ipsos Tambor provedeném nejen mezi motoristy…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Pivo

Téměř polovina řidičů by při vánočních návštěvách chtěla pít nealkoholické pivo. Naopak nejméně je láká čaj, limonády a džusy. Vyplývá to z aktuálního průzkumu společnosti Ipsos Tambor provedeném nejen mezi motoristy.

Pouze ve čtvrtině domácností

Vánoce, Vánoce přicházejí… a s nimi i návštěvy blízkých a přátel. Ne každý si však o svátcích nebo při novoročních oslavách chce připíjet šampaňským. Nejhůře jsou na tom řidiči, kteří si musejí odepřít i oblíbené pivo a sahají po sladkých nealkoholických nápojích. Místo limonády a džusu by ale 44 % řidičů uvítalo raději nealkoholické pivo. To si dosud mohli vychutnat jen na každé čtvrté návštěvě. Nejoblíbenější je Birell, kterého se ročně vypije v průměru přes tři litry na hlavu.

Nealkoholické pivo vítají i ženy

Nealkoholické pivo se stává zajímavou volbou i pro řidičky, které by si ho na vánoční návštěvě rády dopřály v 18 % případů. Tento nápoj kromě výjimečné chuti oproti sladkým limonádám a džusům navíc obsahuje v průměru jen polovinu kalorií.

Ani tradiční káva neudělá příliš radost a opravdu ocenit ji na Vánoce dokáže jen 9,2 % všech dotázaných. Ještě hůře je na tom čaj, který si i v průběhu roku rád dopřeje pouze každý dvacátý respondent.

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


2 Replies to “Na Vánoce mějte doma nealkoholické pivo. Návštěvy to ocení”

  1. […] „Zavedením nealkoholického piva v plechovkách reagujeme na rostoucí poptávku spotřebitelů. Během posledních pěti let se prodej našeho nealkoholického piva zvýšil více než dvojnásobně a loni vzrostl o dalších 7 procent. Očekáváme další nárůst odbytu a věříme, že konzumenti náš nový praktický obal přivítají,“ uvedl Ing. Martin Horejš, vedoucí oddělení tuzemského prodeje Budějovického Budvaru. Čtěte také: Na Vánoce mějte doma nealkoholické pivo. Návštěvy to ocení […]

  2. […] Čtěte také: Na Vánoce mějte doma nealkoholické pivo. Návštěvy to ocení ▼ PARTNER if (slevomat) { // set params slevomat.params.size = '550.400'; slevomat.params.city = 'vino'; slevomat.params.category = '0'; slevomat.params.AID = '10856450'; slevomat.params.PID = '5324005'; slevomat.params.encoding = 'utf-8'; slevomat.params._random = false; // initialize slevomat.load(window, 'load', slevomat.init); } […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.