Nebezpečný alkohol naleznete na webu PotravinyNaPranyri.cz

Nedávno spuštěný web PotravinyNaPranyri.cz nabízí mimo jiné přehled i závadného alkoholu dostupného na českém trhu. Umožní vám tak vyvarovat se nebezpečných lihovin…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Vodka

Nedávno spuštěný web PotravinyNaPranyri.cz nabízí mimo jiné i přehled závadného alkoholu dostupného na českém trhu. Umožní se tak vyvarovat nebezpečných lihovin, ať už těch zapletených do methylalkoholové aféry, nebo těch jen mírněji závadných.

Aktuální seznam čítá přes tři desítky lahví s alkoholem. Nejčastěji je zastoupen tuzemský rum, vodka a slivovice, převážně od českých nízkonákladových výrobců. Poměrně překvapivě se ale mezi závadným alkoholem objevila i Meruňkovice ŽUFÁNEK z menší palírny ŽUSY s.r.o., jež si zakládá na kvalitě svých výrobků.

Seznam nebezpečného alkoholu dostupného na českém trhu naleznete v rubrice Lihovarnické výrobky na webu PotravinyNaPranyri.cz. Seznam je průběžně aktualizován. Web je společným projektem Státní zemědělské a potravinářské inspekce a Ministerstva zemědělství ČR.

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.