Nová krušovická Desítka získala stříbro na soutěži World Selection

Mezinárodní porota prestižní světové soutěže kvality World Selection udělila v červnu krušovické Desítce stříbrnou medaili. Nové pivo z Krušovic tak dosáhlo prvního mezinárodního ocenění a hned v tak významné soutěži…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Pivo Krušovice

Mezinárodní porota prestižní světové soutěže kvality World Selection udělila v červnu krušovické Desítce stříbrnou medaili. Nové pivo z Krušovic tak dosáhlo prvního mezinárodního ocenění a hned v tak významné soutěži. Jubilejní 50. ročník letos proběhl v Bruselu.

Vedle odborníků chutná i „pivařům“

Ukazuje se, že po jednoznačném výsledku krušovického referenda, v němž čeští pivaři v 97 % rozhodli o tom, že jim nové Krušovice chutnají, má inovované portfolio pivovaru vysoké parametry i v mezinárodním srovnání. Čtěte také: Nové Krušovice chutnají 97 % lidí, ukázal průzkum

Tomuto obratu předcházelo zásadní rozhodnutí nového vlastníka Krušovického pivovaru – společnosti Heineken, změnit nevalné vnímání krušovického výčepního piva. Sládek pivovaru Tomáš Kosmák dostal volnou ruku při výběru surovin i při varném postupu. Ve snaze přiblížit se co nejvíce chuti starých dobrých Krušovic, oceňované v minulosti, povolal i někdejšího sládka Václava Klouba a pamětníky z řad hostinských a štamgastů.

Nová Desítka se rodila několik měsíců a dnes se vaří nad deset stupňů (10,2) z prvotřídních, výhradně domácích surovin. Musí se ale stále vyrovnávat s pošramocenou pověstí Krušovic z přelomu tisíciletí.

„Ocenění v prestižní mezinárodní soutěži je pro nás nesmírně cenné. Zkušená a předsudky nezatížená odborná porota přisuzuje Desítce vlastnosti, které jsme se snažili jí dát do vínku. Po letech se obrací i trend prodeje značky Krušovice na domácím trhu,“ řekl marketingový ředitel Heineken Česká republika Jiří Imrýšek.

Po Desítce letos přišla i nová Dvanáctka

Letos k nové Desítce přibyla i Dvanáctka. Ležák je vařen na více než 12 stupňů (12,2) a vyznačuje se jantarově zlatavým odstínem a plnou chutí.

Těsně před létem byla jak Desítka, tak zbrusu nová Dvanáctka podrobena testu v krušovickém Referendu. Více než padesát tisíc odevzdaných hlasů po dobu 30 dní na 300 místech naší země rozhodovalo: chutná nebo nechutná. Devadesáti sedmi procentům respondentů Krušovice zachutnaly. To potvrdil i nezávislý průzkum agentury Millward Brown.

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


One Reply to “Nová krušovická Desítka získala stříbro na soutěži World Selection”

  1. Mně, mým známým a přátelům nechutná tvz. nová, ale přitom výrobně levá Krušovická desítka a dvanáctka: CKTanková, čínské chmelové produkty a používaná chlorovaná voda. Dle výroby se tedy ani nelze divit, že Krušovice už nikomu (v tomto případě 100% -sto procentům konzumentů) nechutnají. Naštěstí klamavá Krušovicko-Heinekovská reklama už taky nikoho neosloví, ale spíš odradí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.