Nové Krušovice chutnají 9 lidem z 10, potvrdil druhý týden referenda

Čtyři speciální týmy vybavené historickými auty a cisternami vyrazily 16. května na 30 denní cestu, během které navštíví 300 lokalit. Zatím referendum zavítalo na více než 200 míst, kde se vytočilo přes čtyřicet tisíc piv…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Krušovické referendum

„Za pořádnou Desítkou i Dvanáctkou si stojíme a jsme na ni patřičně hrdí, nejdůležitější je ale samozřejmě náš zákazník – tomu musí pivo chutnat především. Proto jsme se rozhodli oslovit přímo české pivaře a zjistit, zda jim Krušovice chutnají. S průběžnými výsledky jsem zatím spokojený, ale ještě nejsme u konce,“ řekl Tomáš Kosmák, vrchní sládek Královského pivovaru Krušovice. Spotřebitelé tedy mají možnost ochutnat a vyjádřit se jak k nové Dvanáctce, tak Desítce, kterou pivovar přivedl na svět už v loňském roce.

Čtěte také: Nové Krušovice chutnají skoro 90 % lidí, ukázal první týden referenda

Navštíveno již přes 200 míst

Čtyři speciální týmy vybavené historickými auty a cisternami vyrazily 16. května na 30 denní cestu, během které navštíví 300 lokalit. Zatím referendum zavítalo na více než 200 míst, kde se vytočilo přes čtyřicet tisíc piv. Hlasovací zařízení je upraveno tak, aby mohli účastníci hlasovat nejen že jim chutná, ale také že jim pivo nechutná.

„Rozhodli jsme se na hlasovací zařízení umístit i možnost hlasovat, že pivo nechutná, abychom byli opravdu objektivní“, říká Hana Fenclová, brand manažerka Krušovice. Možnost negativního hodnocení využilo zatím necelé 1,5 % hlasujících.

Vyhlášení výsledků proběhne 18. června

Referendum bude pokračovat až do 14. června. Slavnostní závěr celé akce bude 18. června při pivních slavnostech v Krušovicích, kde se návštěvníci mohou těšit na bohatý doprovodný program.

Po skončení celé akce se s výsledky budou moci seznámit všichni milovníci piva na webových stránkách www.KrusovickeReferendum.cz. Široká veřejnost pak bude informována i prostřednictvím speciálního televizního spotu. Na uvedeném webu je k nalezení též kalendář a mapa akcí, aktuality, soutěž „Natoč si pořádné krušovické“ a další podrobnosti o referendu.

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


One Reply to “Nové Krušovice chutnají 9 lidem z 10, potvrdil druhý týden referenda”

  1. […] Cílem referenda je získat zpětnou vazbu na obě nová krušovická piva a samozřejmě je veřejnosti také představit – na ochutnávku je připraveno 300 tisíc piv. Výsledky referenda bude po odborné stránce vyhodnocovat renomovaná agentura Millward Brown, pivovar je veřejnosti sdělí v červenci. Čtěte také: Nové Krušovice chutnají 9 lidem z 10, potvrdil druhý týden referenda […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.