Nové pivo Reserva 2013 ze Starobrna má být pivní delikatesou. Lahev stojí 100 korun

Starobrněnský pivovar představil pivní delikatesu v podobě novinky Starobrno Reserva 2013. Jde o výjimečný osmnáctistupňový pivní speciál té nejvyšší kvality, pro jehož výrobu byly použity pečlivě …

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Starobrno Reserva 2013

Starobrněnský pivovar představil pivní delikatesu v podobě novinky Starobrno Reserva 2013. Dle výrobce jde o výjimečný osmnáctistupňový pivní speciál nejvyšší kvality, pro jehož výrobu byly použity pečlivě vybrané suroviny pouze z Moravy.

„S hrdostí jsme Reservu 2013 uvařili přímo na Starém Brně z pečlivě vybraných tří druhů moravského sladu a jedinečného tršického chmele. Je nezpochybnitelným důkazem toho, že se na Moravě rodí nejen skvělé víno, ale také ten nejlepší ječmen pro výrobu pivovarského sladu na světě,“ komentoval novinku Milan Schramm, vrchní sládek a ředitel pivovaru Starobrno.

Silný speciál s jemně hořkou chutí

Reserva 2013 je 18° speciál, který obsahuje 8 % alkoholu. Vyniká plnou, jemně hořkou chutí. Po prvním doušku může v ústech Reserva zanechat až lehce sladkou chuť, která je dána kombinací tří sladů. Barva je sytá a poměrně tmavá, s tóny koňaku.

Produkt může hned z několika důvodů vyvolat asociaci na kvalitní vína. Hodí se totiž k podobným příležitostem, přibližuje se mu obsahem alkoholu, podobně jako vína používá výběrové suroviny – moravský tršický chmel a tři pečlivě vybrané druhy moravských sladů. Navíc se jedná o první produkt Starobrna vhodný za správných podmínek i k archivaci.

Korkový uzávěr a dárkové balení

Výjimečnost Reservy zdůrazňuje i její balení. Lahev o obsahu 0,75l je stejně jako šampaňské uzavřena korkem a zabalena v dárkové papírové krabici. Spotřebitelé si budou moci speciál pořídit od listopadu v maloobchodní síti za doporučenou cenu 99,90 Kč.

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


One Reply to “Nové pivo Reserva 2013 ze Starobrna má být pivní delikatesou. Lahev stojí 100 korun”

  1. […] Čtěte také: Nové pivo Reserva 2013 ze Starobrna má být pivní delikatesou. Lahev stojí 100 ko… […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.