Novinka Ballantine’s Brasil ze skotské whisky s příměsí kůry z limetek je v prodeji

Společnost Jan Becher-Pernod Ricard, uvádí na český trh novinku Ballantine’s Brasil. Jedná se o alkoholický nápoj ze skotské whisky zrající ve vybraných sudech s bohatou příměsí kůry z brazilských limetek …

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Komerční sdělení.

Ballantine's Brasil

Společnost Jan Becher – Pernod Ricard uvádí na český trh novinku Ballantine’s Brasil. Jedná se o alkoholický nápoj ze skotské whisky zrající ve vybraných sudech s bohatou příměsí kůry z brazilských limetek. Česká republika je první zemí, kde se tento produkt začíná prodávat. Doporučená maloobchodní regálová cena je 379 Kč s DPH. Více informací o novince naleznete na www.janbecher.cz.

„Na trhu je obrovská příležitost pro lihoviny, které jsou vyrobeny z kvalitní whisky. Toto je mimořádně dynamická nová kategorie, která se již nyní prosazuje, a věříme, že může skutečně inspirovat ty, kteří dosud nenašli způsob, jak si perfektně vychutnat skleničku skotské whisky. Doufáme, že Ballantine’s Brasil nadchne novou generaci spotřebitelů s kombinací skotské pravosti a brazilské vášně,“ řekl Peter Moore, Global Brand Director pro Ballantine’s.

Co byste o Ballantine’s Brasil měli vědět

Ballantine’s Brasil je lihovina vyrobená ze skotské whisky zrající ve vybraných sudech s bohatou příměsí kůry z brazilských limetek. Směs spolu na chvíli odpočívá, zraje. Tento proces dává charakteristickou chuť a vůni nápoje.

Pro konzumenty je nutné zmínit, že jde o alkoholický nápoj. Ballantine’s Brasil není skotská whisky nebo whisky s příchutí. Vždy nápoj ze skotské whisky. Dalším důležitým faktem je, že láhev obsahuje 35 % alkoholu, to dělá chuť hladší a konzistentnější oproti obdobným alkoholickým nápojům.

O Ballantine’s Brasil lze říci, že je autentickou směsí Skotska s vášní Brazílie. „Brazílie je místo, které přináší mnoho dojmů, vášní, tance a příjemných pocitů, které se mísí v myslích spotřebitelů. Přitom ale nehovoříme o Brazílii jako o zemi, ale o postoji, který chceme konzumentům zprostředkovat při objevování této nové značky,“ řekla Petra Fialová, brand manažerka značky Ballantine’s ze společnosti Jan Becher.

Charakteristické vlastnosti Ballantine’s Brasil

Master blender, Sandy Hyslop, popsal Ballantine’s Brasil takto:

Vůně – bohatá, chuťově vyzrálá vanilka, sladká, vyvážená vůně autentických brazilských limetek. Komplex fúze kůry brazilských limetek, Ballantine’s whisky a přírodní vanilky.

Chuť – jemná sladkost, s dokonalým vyvážením osvěžující limetky a pocit hladké vanilky. Jemnou a sladkou chuť celkově perfektně doplní krémová chuť Ballantine’s.

Zakončení – osvěžující limetková příchuť se suchým, měkkým povrchem.

Ballantine's Brasil Highland Samba

Doporučená maloobchodní regálová cena je 379 Kč s DPH.

Namíchejte si speciální míchané drinky

Speciálně s Ballantine’s Brasil můžeme připravit čtyři vynikající drinky:

Klíčovým pro značku Ballantine’s Brasil je „Highland Samba“, který se míchá s limonádou (nejlépe chutná se Sprite), přelije se přes led a obloží dvěma čerstvě řezanými plátky limetky.

Dalšími jsou „Glen Rio“, který spojuje Ballantine’s Brasil se štědrou porcí jablečného džusu, „Flower O’Brasil“, který se mísí s čerstvě vymačkanou kůrou limetky a bezovým květem, „Caleddinho“, kombinující Ballantine’s Brasil s čerstvě vymačkanými limetami smíchané s drceným cukrem a „Glen Coco“, navazující na Caleddinho přidáním nádechu kokosu.

Ballantine's Brasil - 4 koktejly

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.