Nový Fernet Z Generation bude hořko-sladký. Oslovit chce mladé

Legendární Fernet Stock od Stocku Plzeň získává mladšího souputníka Fernet Stock Z Generation, který staví na zavedených základech fernetu – hořké chuti a tmavé barvě, ale posouvá je…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Párty

Legendární Fernet Stock od Stocku Plzeň získává mladšího souputníka Fernet Stock Z Generation, který staví na zavedených základech fernetu – hořké chuti a tmavé barvě, ale posouvá je dramatickým způsobem kupředu. O novince informoval marketingový ředitel společnosti Tomáš Tarcala.

Pro mladší generaci

„Fernet Stock Z Generation přináší zcela novou dimenzi chuti, kterou vytváří kombinace tradičních fernetových bylin se zázvorem a mangem. Fernet Stock Z Generation svým konceptem cílí zejména na mladší konzumenty, pro které je klasický fernet příliš hořký,“ uvedl Tarcala. Z průzkumů společnosti jednoznačně vyplývá, že Fernet Stock má nejvíce příznivců ve věku od 40 let výše, u Fernetu Stock Citrus je to mezi 30 až 40 roky. Toto je dáno i fyziologicky.

„Vnímání hořké chuti se mění s věkem, tu skutečně lahodnou hořkou chuť dokáží ocenit zralí spotřebitelé po třicítce. Fernet Stock Z Generation je proto hořko-sladký nápoj a chceme jím oslovit zejména konzumenty ve věku do 30 let,“ uvedl Tarcala.

Bylinky a zázvor s mangem

Fernet Stock Z Generation vzniká kombinací 14 utajovaných bylin se šťávou manga a zázvoru, zpočátku je svěží a lehce nasládlý, po chvíli se překvapivě rozvine, mírně zhořkne a zahřeje. „Zázvor je v současné době jednoznačně nejvíce trendy příchutí. Očekáváme, že jeho popularita bude srovnatelná s oblibou limetky či mojita v době nedávné,“ vysvětlil Tarcala.

Nový Fernet Stock Z Generation obsahuje 27 % alkoholu a na trh míří v litrových a půllitrových lahvích. Doporučuje se pít vychlazený na ledu nebo v míchaném drinku s colou či spritem. Pro start Fernetu Stock Z Generation budou podle Tomáše Tarcaly rozhodující kluby, diskotéky, sport bary či koktejlové bary, ale objeví se pochopitelně i v maloobchodních řetězcích.

Bylinné lihoviny nejoblíbenějšími v Česku

Kategorie hořkých a bylinných lihovin představuje, navzdory tomu, že mírně klesá, z hlediska finanční hodnoty prodejů vůbec největší segment na českém trhu lihovin. Stock Plzeň přitom se značkami Fernet Stock a Fernet Stock Citrus zaujímá mezi hořkými a bylinnými první a třetí místo.

Česká republika dlouhodobě figuruje mezi pěti největšími světovými trhy hořkých a bylinných lihovin. „Věříme, že Fernet Stock Z Generation přinese do segmentu hořkých a bylinných výrazné oživení,“ dodal Tomáš Tarcala.

-mdf-

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


3 Replies to “Nový Fernet Z Generation bude hořko-sladký. Oslovit chce mladé”

  1. H. napsal:

    Je naprosto vynikající, mohu jen doporučit :))

  2. […] Nový Fernet Z Generation bude hořko-sladký. Oslovit chce mladé […]

  3. Goftlasesse napsal:

    Kdo a kde objednat letos v létě na festivalu, přivlastnění si informací.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.