Nový kávový „rum“ Božkov Speciál je již v prodeji

Od září je na pultech českých obchodů k dostání nový rum Božkov Speciál. Jedná se o kombinaci tradičního Božkova Tuzemského s příchutí etiopské kávy a velmi jemným nádechem vanilky…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  
Božkov Special

Božkov Special, kávový rum od Stock Plzeň-Božkov

Od září je na pultech českých obchodů k dostání nový „rum“ Božkov Speciál. Jedná se o kombinaci tradičního Božkova Tuzemského s příchutí etiopské kávy a velmi jemným nádechem vanilky. Božkov Speciál je dle doporučení výrobce výborný samotný nebo v kombinaci s colou.

Novinka obsahuje 33 % obj. alkoholu, tedy o čtyři a půl procentního bodu méně než její předek Božkov Tuzemský. Prodává se v láhvích o objemu 0,5l a 1l.

Cena nového Božkovu Speciál je u většiny prodejců o několik korun vyšší než u klasického Božkova Tuzemského. Například internetový Alkoobchod.cz nabízí 0,5l láhev Božkova Speciál za 128 Kč, zatímco Božkova Tuzemského za 125 Kč.

Dosud poslední novinkou mezi alkoholickými nápoji rumového typu v sortimentu Božkova je Božkov Spiced, který se vyrábí z pravého třtinového destilátu a tajné směsi exotického koření. Na trh byl uveden na jaře 2011. Čtěte také: Nový „rum“ Božkov Spiced je už v prodeji

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


2 Replies to “Nový kávový „rum“ Božkov Speciál je již v prodeji”

  1. […] Nový kávový „rum“ Božkov Speciál je již v prodeji […]

  2. Cizinec Dude napsal:

    Božkov (a.k.a. Stock) is not doing a good job of distinguishing its rums.

    What is the difference between „Božkov Speciál Kávový“ and „Božkov Speciál“? On the Božkov website (http://www.bozkov.cz/produkty/), the descriptions of these two products are exactly the same.

    They **are** two separate products; I’ve seen them on the shelf at a store this week.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.