Ořechový Magister Dark zaujme příchutí vlašských ořechů

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Magister Dark

Novinkou na trhu je ořechový Magister Dark, nová varianta oblíbeného likéru Magister. Přináší originální chuť vlašských ořechů. Výrobce zároveň mění obal zbývajících příchutí, kterými je klasický Magister Original a novější, světlý Magister Bohém.

Nové, průhledné etikety

Značka Magister získala nový design. Štíhlou lahev doplňují moderní a průhledné přední a zadní etikety či papírový nákrčník.

„Magister představuje kompozici pro všechny konzumenty, kteří preferují originální chuťové kombinace a přírodní složení výrobku. Vyniká unikátní hořko-sladkou příchutí. Věříme, že tyto charakteristiky přesvědčivě vyjádří právě nová podoba lahve a etikety,“ uvedla brand manažerka Magister Zuzana Prokopová.

Nový ořechový Magister Dark

Současně s novou vizuální podobou značky Magister se představuje i zcela nový produkt — ořechový Magister Dark, jehož základem je extrakt ze zelených ořechů. Právě vylouhované ořechy poskytují Magistru Dark jedinečnou charakteristiku s typickou vůní a hořko-sladkou chutí. Likér obsahuje 40 % obj. alkoholu.

Receptura Magistra Dark byla z několika variant vybrána na základě testů mezi spotřebiteli, kteří ve svém hodnocení nejvíce preferovali právě ořechovou verzi. Ořechový Magister Dark je vhodný jako aperitiv, digestiv, ale i jen tak při posezení s přáteli. Může se pít ledově vychlazený, ale i při pokojové teplotě. Je také vhodný pro přípravu nejrůznějších míchaných nápojů.

Magister již od roku 2000

Původní Magister Orginal byl uveden na trh v roce 2000 a v Česku patří k nejoblíbenějším bylinným likérům. Dlouhodobě se v této kategorii pohybuje na 3. až 4. příčce, přičemž první pozice patří značce Fernet Stock. Magister Original přitom dokázal bodovat nejen u českých konzumentů, ale i v zahraničí. V roce 2010 získala značka stříbrnou medaili na prestižní degustační soutěži The Liqueur Masters, kterou každoročně pořádá renomovaný britský časopis The Spirits Business.

Novinka Magister Dark se prodává v láhvích o objemu 0,5 litru. Cena je například v Tescu 199 Kč (k listopadu 2020).

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.