Nový ředitel pivovarské skupiny HEINEKEN ČR nastoupí v lednu. Je z Nizozemska

Odin Goedhart byl jmenován novým generálním ředitelem společnosti HEINEKEN Česká republika s platností od 1. ledna 2014. Door Plantenga, která byla dočasnou generální ředitelkou HEINEKEN ČR…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Heineken

Odin Goedhart byl jmenován novým generálním ředitelem společnosti HEINEKEN Česká republika s platností od 1. ledna 2014.

Door Plantenga, která byla dočasnou generální ředitelkou HEINEKEN ČR a i nadále zastávala funkci generální ředitelky HEINEKEN Slovensko, bude řídit HEINEKEN ČR až do konce roku 2013.

Odin Goedhart je zkušeným managerem, který již 17 let pracuje ve skupině HEINEKEN. Od ledna 2013 zastával funkci Brewing & Operations Directora HEINEKEN UK & Ireland. Jako nizozemský státní příslušník má Odin inženýrský a magisterský titul z Delf University of Technology a MBA z Rotterdam School of Management, Holandsko.

„Velmi se těším na české pivovarnické prostředí, které je proslulé svou bohatou historií, tradicí a náročnými zákazníky, stejně tak jako na své nové kolegy,“ uvedl ke svému jmenování generálním ředitelem HEINEKEN ČR Odin Goedhart.

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.