Opilý Rus způsobil pět dopravních nehod za půl hodiny

Soud v ruském městě Kirov potrestal desetidenním vězením řidiče, který v opilosti způsobil pět dopravních nehod v průběhu pouhých třiceti minut a ujížděl před policií. Muže zastavil až policejní zátaras, informovala BBC…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Vozovka ve tmě

Soud v ruském městě Kirov potrestal desetidenním vězením řidiče, který v opilosti způsobil pět dopravních nehod v průběhu pouhých třiceti minut a ujížděl před policií. Muže zastavil až policejní zátaras, informovala BBC.

Podnikatel projížděl opilý ulicemi města Kirov, které se nachází v evropské části Ruska. Mezi 23:15 a 23:50 místního času narazil do pěti aut. U žádné z nehod nezastavil, aby pomohl zraněným. Místo toho se snažil ujet z města.

Policie opilého řidiče pronásledovala a několikrát se ho pokusila zastavit. Podnikatel ale v divoké honičce policii unikal a zastavit se ho podařilo až poté, co policie zatarasila silnici několika obrněnými vozy. Podnikatel byl poté zadržen a odsouzen k desetidennímu vězení. Při dopravních nehodách, které opilý řidič způsobil, utrpěli zranění tři lidé.

-mdf-

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.