Pivní adventní kalendář 2021 s 20 druhy piv je již v prodeji

I letos uvádí Pivovary Lobkowicz na trh jedinečný pivní adventní kalendář – speciální balení 20 druhů piv ze 7 českých a moravských regionálních pivovarů…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  
Pivní adventní kalendář

Pivní adventní kalendář od Pivovarů Lobkowicz

TIP: Zkuste také rumové a whisky ADVENTNÍ KALENDÁŘE — zakoupíte na e-shopu Alkohol.cz

I letos uvádí Pivovary Lobkowicz na trh jedinečný pivní adventní kalendář – speciální balení 20 druhů piv ze 7 českých a moravských regionálních pivovarů.

Princip kalendáře je obdobný jako u čokoládových adventních kalendářů – na každý den od Mikuláše až po Štědrý den je pro jeho majitele připravena jedna láhev zlatavého moku.

Čtěte také: „Zlatá edice pivních specialit“ od Pivovarů Lobkowicz je na trhu

Každý den jiné pivo

Adventní kalendář obsahuje piva Vévoda a Démon z Pivovaru Vysoký Chlumec, Klášter Ležák a Klášter Premium z pivovaru v Klášteře Hradišti nad Jizerou, Rychtář Standard a Rychtář Premium z hlineckého Pivovaru Rychtář, Patriot, Premium a Kounic z uherskobrodského pivovaru, Šenkovní 10 a Ježek 11 z Pivovaru Jihlava, Kern, Granát, Sklepní, Páter a Ležák z jihomoravského Pivovaru Černá Hora a Platan 11, Schwarzenberg, Protivínský Granát a Lobkowicz Premium, které vaří sládci pivovaru v Protivíně.

V průběhu listopadu jej začaly prodávat například řetězce Norma, Globus, Billa, Albert hypermarket a vybrané filiálky Jednoty. Cena se pohybuje okolo 350 Kč.

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


2 Replies to “Pivní adventní kalendář 2021 s 20 druhy piv je již v prodeji”

  1. […] Čtěte také: Pivní adventní kalendář s 20 druhy piv je již v prodeji […]

  2. […] o speciálních předvánočních baleních piv: Pivní adventní kalendář s 20 druhy piv je již v prodeji „Zlatá edice pivních specialit“ od Pivovarů Lobkowicz je na trhu Holba představila […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.