Pivní adventní kalendář zkrátí čekání na Vánoce. Obsahuje 20 druhů piv

Také máte předvánoční čas spojený hlavně s úklidem, sháněním dárků na poslední chvíli a přeplněnými obchodními centry? Pokud hledáte způsob, jak si zpříjemnit dny příprav před nejkrásnějšími svátky v roce…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  
Pivní adventní kalendář

Pivní adventní kalendář od K Brewery

TIP: Zkuste také rumové a whisky ADVENTNÍ KALENDÁŘE — zakoupíte na e-shopu Alkohol.cz

Také máte předvánoční čas spojený hlavně s úklidem, sháněním dárků na poslední chvíli a přeplněnými obchodními centry? Pokud hledáte způsob, jak si zpříjemnit dny příprav před nejkrásnějšími svátky v roce, a navíc si rádi pochutnáte na dobrém pivu, pak právě vás potěší Pivní adventní kalendář.

Piva místo čokoládek

Pivní adventní kalendář je speciální balení dvaceti různých piv z regionálních pivovarů Černá Hora, Jihlava, Klášter, Rychtář, Protivín, Uherský Brod a Vysoký Chlumec. Jeho princip je obdobný jako u čokoládových adventních kalendářů – na každý den od 5. do 24. prosince je pro jeho majitele připravena jedna láhev zlatavého moku. Proto je ideálním dárkem pro všechny milovníky piva, kteří rádi ochutnávají zajímavá piva a zároveň se chtějí dozvědět mnoho zajímavého o pivovarech, ve kterých se tato piva vyrábí.

„Vánoce jsou jakýmsi vyvrcholením, okouzlujícím završením každého kalendářního roku. A právě proto bychom rádi, aby si lidé atmosféru blížících se Vánoc vychutnali, třeba i s pivy z našeho Pivního adventního kalendáře,“ uvedl Zdeněk Radil, generální ředitel skupiny K Brewery, která toto balení uvádí na trh.

Dvacet piv ze sedmi pivovarů

Adventní kalendář obsahuje piva Vévoda a Démon z Pivovaru Vysoký Chlumec, Klášter Ležák a Klášter Premium z pivovaru v Klášteře Hradišti nad Jizerou, Rychtář Standard a Rychtář Premium z hlineckého Pivovaru Rychtář, Patriot, Extra a Kounic z uherskobrodského pivovaru, Šenkovní 10 a Ježek 11 z Pivovaru Jihlava, Kern, Granát, Moravské Sklepní, Páter a Kamelot z jihomoravského Pivovaru Černá Hora a Platan 11, Schwarzenberg, Protivínský Granát a Lobkowicz Premium, které vaří sládci pivovaru v Protivíně. V průběhu listopadu kalendář začnou prodávat mimo jiné řetězce Globus, Norma, Billa a Terno. Ceníková cena je 339 Kč.

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


9 Replies to “Pivní adventní kalendář zkrátí čekání na Vánoce. Obsahuje 20 druhů piv”

 1. […] Čtěte také: Pivní adventní kalendář zkrátí čekání na Vánoce. Obsahuje 20 druhů piv […]

 2. […] také: Pivní adventní kalendář zkrátí čekání na Vánoce. Obsahuje 20 druhů piv Sedm pivních specialit ve vánočním balení přináší pivovary K […]

 3. […] také: Adventní pivo zpestří čekání na Vánoce. Světlá 15° se narazí 1. prosince Pivní adventní kalendář zkrátí čekání na Vánoce. Obsahuje 20 druhů piv Zájem o speciální piva před Vánoci stoupá. Pětina lidí je věnuje jako dárek ▼ […]

 4. […] Pivní adventní kalendář zkrátí čekání na Vánoce. Obsahuje 20 druhů piv […]

 5. Bartlomiej Nowak napsal:

  Dear Sirs,
  I am from Poland and I would like to buy this Pivní adventní kalendář 2012 online. Unfortunately it is not available. You should think of it next year, because many Polish people would be interested in buying it and not everyone can go to the Czech Republic.
  Best regards,
  Bartlomiej Nowak

 6. A. Kohout napsal:

  Dobrý den, bude tento produkt k zakoupení? V e-shopu ho nevidím.

  Díky,

  AK

 7. Bohužel, toto zboží v nabídce aktuálně nemáme už jen z důvodu, že jej nemají ani naši dodavatelé. Zboží podle nás již vůbec není na trhu. Tento článek je totiž z minulého roku, čemuž vše také odpovídá. Děkujeme za pochopení.

 8. […] Pivní adventní kalendář zkrátí čekání na Vánoce. Obsahuje 20 druhů piv […]

 9. Hana Wittmanova napsal:

  Dobrý den , je adventní kalendář pořad dostupný ? Měla bych zájem

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.