Pivní kosmetika má na organismus příznivé účinky, podobně jako pivo

Tuzemská pivní kosmetika je založená na vyhlášené kvalitě českého piva. Pivo je zdrojem všech důležitých vitamínů, které patří do skupiny B (thiamin, riboflavin, pyridoxin, niacin, kyselina listová). Vitamíny skupiny…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Pivo

Tuzemská pivní kosmetika je založená na vyhlášené kvalitě českého piva. Pivo je zdrojem všech důležitých vitamínů, které patří do skupiny B (thiamin, riboflavin, pyridoxin, niacin, kyselina listová). Vitamíny skupiny B jsou důležité především pro řadu metabolických procesů v lidském těle a funkce nervového systému.

Pivo pomáhá, nejen tekuté

Odborné prameny také uvádí, že konzumace piva má příznivé účinky na dobrou náladu, podporuje krevní oběh, snižuje riziko srdeční příhody a dále také působí proti vysokému krevnímu tlaku.

Všech příznivých vlastností piva lze využít i v kosmetice. Pivo je totiž velmi příznivé pro regeneraci pokožky, zvýšení její odolnosti a vláčnosti. Obsahuje nejen vitamíny B, ale i další stopové prvky a minerály (např. draslík, sodík, vápník, fosfor, hořčík nebo křemík).

Pivní kosmetika v mnoha provedeních

Pivní kosmetika je k dostání v mnoha typech a provedeních. Například v sortimentu ručně vyráběných výrobků firmy SAELA s.r.o. lze nalézt pivní šampón, pivní tekuté mýdlo, pivní pěnu, pivní olejovou lázeň a mnoho dalších pivních kosmetických výrobků. Pivní kosmetika se může stát pěkným a originálním dárkem pro blízké a kamarády. Příznivé účinky pivní kosmetiky jsou prokázané také neustále se zvyšující oblibou.

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.