Pivní pouť v Černé Hoře na Blanensku již v sobotu 24. září

Již tuto sobotu 24. září 2011 přijedou do Černé Hory na Blanensku Xindl X, MIG 21, BUTY, Gipsy.cz, Katarína Knechtová a mnoho dalších. Vystoupí na již 15. ročníku Pivní pouti, kterou pořádá černohorský pivovar…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Pivní speciály

Již tuto sobotu 24. září 2011 přijedou do Černé Hory na Blanensku Xindl X, MIG 21, BUTY, Gipsy.cz, Katarína Knechtová a mnoho dalších. Vystoupí na již 15. ročníku Pivní pouti, kterou pořádá černohorský pivovar.

Jak název napovídá, Pivní pouť bude v prvé řadě oslavou zlatavého moku. Pro návštěvníky budou připraveny prohlídky pivovarem a také celý sortiment piv a limonád.

„Pivo a nealkoholické nápoje potečou z 88 píp na 19 místech uvnitř pivovaru a návštěvníci budou moci ochutnat mimo jiné také Svatováclavský pšeničný speciál, který zde letos bude mít premiéru, neboť hospody jej budou nabízet až od 27. září,“ uvedl Bořivoj Bartoněk, obchodní ředitel Pivovaru Černá Hora.

Svatováclavský speciál poprvé na čepu

Svatováclavský pšeničný 13% speciál je svrchně kvašené pivo, při jehož výrobě se používá minimálně jedna polovina sladu připraveného z pšenice. Je charakteristický osvěžující kořeněnou a ovocnou chutí a světlou až slámovou barvou s neprůhledným zákalem, který způsobuje živá kultura rozptýlených pivovarských kvasinek. Čtěte také: Speciální Svatováclavské pivo chystá Černá Hora i Velké Březno

Doprovodný program na 2 pódiích

Doprovodný program bude probíhat na dvou pódiích, od 11 hodin na nádvoří pivovaru a od 13 hodin také na „výletišti“ nad pivovarem. Celý den zakončí ohňostroj. Vstupné na obě pódia bude činit 170 Kč, děti do 140 cm budou mít vstup zdarma. Půllitr piva bude stát 20 Kč.

Sklenice s emblémem 15. ročníku pouti

Nedílnou součástí Pivní pouti budou i stánky s občerstvením. Pro sběratele pivních suvenýrů, ale i běžné zájemce bude připraven stánek s propagačními materiály, kde bude možné si zakoupit také unikátní sklenici s emblémem 15. ročníku Pivní pouti a datem 24. 9. 2011.

Doprava na místo zajištěna

Do Černé Hory bude zajištěna autobusová doprava navazující na příjezdy a odjezdy osobních vlaků v nedalekém Rájci-Jestřebí. Z Rájce-Jestřebí bude autobus odjíždět do Černé Hory každou hodinu od 9.45, zpět z Černé Hory do Rájce-Jestřebí bude autobus odjíždět vždy v celou hodinu od 14.00 do 21.00.

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.