Pivní speciál Holba Šerák je nově s velikonoční etiketou

Světlý speciál Holba Šerák 13.51 je tentokrát k dispozici také v lahvích, označených velikonoční etiketou. Na 750 hl velikonočního speciálu zaplnilo 150 tisíc lahví, které jsou v prodeji v obchodní síti celé republiky…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  
Holba Šerák - velikonoční balení

Holba Šerák se speciální velikonoční etiketou

Světlý speciál Holba Šerák 13.51 je tentokrát k dispozici také v lahvích, označených velikonoční etiketou. Na 750 hl velikonočního speciálu zaplnilo 150 tisíc lahví, které jsou v prodeji v obchodní síti celé republiky.

Limitovaná velikonoční edice

„Umožníme konzumentům dát si oblíbený Šerák speciál, který je běžně v prodeji v sudech, tentokrát v pohodlí domova,“ řekl ředitel pivovaru Vladimír Zíka. Dosavadní odbyt zatím odpovídá zvýšenému zájmu o velikonoční edici, která bude k mámí pouze do vyprodání zásob.

Silnější světlý pivní speciál

Ve srovnání s běžným pivem má Šerák Speciál 13,51 nejen vyšší objem alkoholu, ale větší jsou také podíly sladu a speciálních odrůd aromatických chmelů. Šerák Speciál má mimořádně dlouhou dobu výroby a jen v ležáckých sklepích, kde dozrává a dokváší, stráví až 2 měsíce. Tak získává svoji plnou, chlebnatou chuť a výborný říz, takže ho není třeba uměle dosycovat.

Na chuť, ne na žízeň

Podle sládka pivovaru Luďka Reichla, jde o zlatý mok, který se nepije na zahnání žízně, ale jeho konzumace přináší výjimečný zážitek. „Ideální je vypít jedno až dvě a vychutnat si jeho výjimečnost,“ radí Luděk Reichl a poukazuje nejen na jeho chuťové vlastnosti, ale i sytě zlatou barvu a hustou, smetanově bílou pěnu.

Stupňovitost dle výšky kopce

Holba Šerák je vlajkovou lodí značky a její speciály jsou vítaným zpestřením nabídky. Mají symbolickou stupňovitost, která se odvíjí od výšky nedalekého kopce Šerák. Dnes je Holba Šerák nejoblíbenějším pivem v Jeseníkách, se stále se zvyšující poptávkou v celé republice.

Pivovar Holba v loňském roce vystavil 336 tisíc hl piva a navýšil tak celkovou produkci o více než 11 procent, což představuje 35 tisíc hl piva.

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.