Pivní speciál Zubr MAXXIM navařen v limitované vánoční edici

Vánoční čtrnáctka Zubr MAXXIM poteče z restauračních píp od 1. prosince. V pivovaru se vaří pouze v omezeném množství a při výjimečných příležitostech. Letos k nim patří nejen Vánoce, ale také významné výročí…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Zubr

Vánoční „čtrnáctka“ Zubr MAXXIM poteče z restauračních píp od 1. prosince. V pivovaru se vaří pouze v omezeném množství a při výjimečných příležitostech. Letos k nim patří nejen Vánoce, ale také významné výročí 140 let od založení pivovaru.

Čtěte také: Pivovar Litovel uvařil vánoční speciál. Jmenuje se Gustav a má 13,5°

Dle historické receptury

Jeho výroba vychází ze staré receptury, podle které se čtrnáctka vařila v Zubru v minulosti. Dle výrobce tento pivní speciál vyniká nejen sytou zlatou barvou a výrazným chmelovým aroma, ale především chutí. „Je plná, chlebnatá a co je nejdůležitější, je její dokonalá vyladěnost. To konzument ocení už po prvním doušku,“ řekla sládková pivovaru Nataša Rousková.

O to, že u jednoho doušku nezůstane, se postará vysoká pitelnost tohoto speciálu, která láká k dalšímu napití a delšímu posezení. Příjemný dojem po napití ovlivňuje výborný říz jako výsledek dlouhé doby zrání 90 dní. „Tu je třeba dobře hlídat, aby se pivo nezlomilo,“ doplnila Rousková.

Čtěte také: Holba představila polotmavý speciál Šerák ve vánoční edici

Exkluzivita především

Aby byl Zubr MAXXIM k mání počátkem adventu, bylo zapotřebí začít s jeho přípravou už v létě a po celou dobu pečlivě dohlížet na jednotlivé fáze výroby.

Celkem 1000 hl pivního speciálu naplní nejen sudy, v obchodní síti bude k dispozici jako lahvové v balení multipack. Zubr MAXXIM, světlý speciál je slavnostní pivo, tedy ideální nápoj na vánoční stůl. Pivovar chce i do budoucna zachovat jeho exkluzivitu a nabízet ho pouze v omezením množství jako zpestření sortimentu.

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


3 Replies to “Pivní speciál Zubr MAXXIM navařen v limitované vánoční edici”

  1. […] Čtěte o dalších předvánočních točených pivech: Pivovar Litovel uvařil vánoční speciál. Jmenuje se Gustav a má 13,5° Pivní speciál Zubr MAXXIM navařen v limitované vánoční edici […]

  2. […] také: Pivovar Litovel uvařil vánoční speciál. Jmenuje se Gustav a má 13,5° Pivní speciál Zubr MAXXIM navařen v limitované vánoční edici Holba představila polotmavý speciál Šerák ve vánoční edici ▼ […]

  3. […] také: Pivovar Litovel uvařil vánoční speciál. Jmenuje se Gustav a má 13,5° Pivní speciál Zubr MAXXIM navařen v limitované vánoční edici Holba představila polotmavý speciál Šerák ve vánoční edici ▼ […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.