Pivo Pardál nově míchané s bezovou šťávou. Obsahuje 2 % alkoholu

Pivovar Budějovický Budvar, výrobce piva Pardál, zahájil od 1. dubna 2013 prodej zcela nového míchaného nápoje z piva pod názvem PardáOVO bezové. Nápoj obsahuje 2 % alkoholu…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  
PardálOVO bezové

PardálOVO bezové v plechovce a skleněné láhvi

Pivovar Budějovický Budvar, výrobce piva Pardál, zahájil od 1. dubna 2013 prodej zcela nového míchaného nápoje z piva pod názvem „PardálOVO bezové“. Nápoj obsahuje 2 % alkoholu a při jeho výrobě nejsou dle výrobce používána umělá barviva ani chemické konzervanty.

Nová chuť pro muže i ženy

Prodávat se bude v plechovkách a v láhvích o objemu 0,5 litru v maloobchodních prodejnách i v restauracích. Pivovar očekává v letošním roce objem prodeje přes 10.000 hektolitrů. Vlastnosti nápoje „PardálOVO bezové“ pomáhali opět vyladit zástupci spotřebitelů. Výsledkem je vyvážená kombinace osvěžující příchuti bezových květů s výraznou pivní hořkostí. Nový nápoj tak bude vyhovovat nejen mužům, ale i ženám.

Mix piva a bezového sirupu

„PardálOVO bezové vyváženě kombinuje chuť a osvěžující aroma bezového květu a přitom nepotlačuje výrazný pivní charakter a hořkost. Věříme tedy, že PardálOVO bude z těchto důvodů příznivě přijímáno nejen muži, ale i ženami. Očekáváme, že v letošním roce prodáme nejméně 10 250 hektolitrů tohoto produktu,“ řekl Ing. Jiří Boček, ředitel Budějovického Budvaru. Nový nápoj bude zákazníkům po celé České republice i na Slovensku. Je vyroben ze světlého ležáku Pardál Echt a kvalitního sirupu YO z květu černého bezu. Obsahuje 2 % alkoholu a energetický obsah je 135 kJ/100 ml.

Přípravy trvaly rok a půl

Vývoj produktu v laboratoři Budějovické Budvaru byl zahájen v září 2011. V říjnu 2012 se do ladění parametrů nového nápoje zapojilo nejprve 120 zástupců spotřebitelů – poprvé včetně žen – a v další fázi téměř 1000 jejich přátel a rodinných příslušníků. „Pardálové otevřeli svůj doposud ryze mužský svět i ženám a společně vyladili nápoj, který kombinuje mužnou hořkost s osvěžující ovocnou příchutí,“ řekla Ing. Alena Mazancová, brand manažerka značky Pardál z Budějovického Budvaru. Nápoj „PardálOVO bezové“ je tedy určený pro muže i ženy a měl by harmonicky propojovat jejich často velmi odlišné světy. Proto i jeho hlavní sdělení zní: „Vyladili jsme ho tak, aby nás bavil oba“.

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


One Reply to “Pivo Pardál nově míchané s bezovou šťávou. Obsahuje 2 % alkoholu”

  1. […] také: Pivo Pardál nově míchané s bezovou šťávou. Obsahuje 2 % alkoholu Novinka Zlatopramen MYSTERY je míchaný drink se 4 % […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.