Pivovar Bernard zahájil kampaň proti PET láhvím

Humpolecký pivovar Bernard zahájil kampaň vymezující se proti pivu stáčenému do PET láhví. Jeho klasické heslo „Svět se zbláznil. Držte se …“ nově doplňuje obrázek piva v igelitové tašce…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  
Bernard proti PETláhvím

Bernard proti PETláhvím

Humpolecký pivovar Bernard zahájil kampaň vymezující se proti pivu stáčenému do PET láhví. Jeho klasické heslo „Svět se zbláznil. Držte se …“ nově doplňuje obrázek piva v igelitové tašce doprovázený varováním „Dnes z PETky, zítra z tašky“.

Předpremiéra na Facebooku

„Naše nová kampaň teprve startuje, ale pro všechny naše fanoušky ji ukazujeme s malým předstihem. Co si myslíte o PzP, nebo-li Pivu z PETlahví? Plus, nebo hnus? Sdílejte, pokud souhlasíte s námi,“ objevilo se na fanouškovské stránce pivovaru na Facebooku. Výzvu ke sdílení nového banneru uposlechlo téměř dvě stě fanoušků, a to za poměrně krátkou dobu. Bernard, který jako jeden z mála velkých pivovarů nestáčí své pivo do čím dál oblíbenějších PETláhví, se tak pokusil oslovit pivní „srdcaře“ s tím, že pivo patří do skla.

Svět se zbláznil

Kampaně pivovaru Bernard jsou charakteristické karikaturou majitele Stanislava Bernarda. Ovšem kampaň nazvaná „Svět se zbláznil“ již po několik let s nadhledem komentuje aktuální dění. Na billboardech Bernarda se tak například už objevila vítězka Hvězdné pěchoty pořadu „Česko hledá Superstar“ Anička „Dajdou“ Geislerová nebo ozbrojenci ze zásahu na Czechtech či na Českou televizi. Před více než třemi lety po drtivém vítězství sociálních demokratů v krajských volbách se na billboardech objevila Česká republika zabarvená do oranžova se skórem „0:13“.

Humpolecký pivovar se také v další kampani ohradil proti takzvaným europivům, tedy českým značkám vlastněným zahraničními společnostmi. Billboardy se Stanislavem Bernardem oblečeným v uniformě Hradní stráže hlásaly slogan „Na stráži proti europivu“.

-les-

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


One Reply to “Pivovar Bernard zahájil kampaň proti PET láhvím”

  1. […] Pivovar Bernard zahájil kampaň proti PET láhvím […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.