Pivovar Holba chce zvýšit kvalitu piva. Investuje na 40 milionů korun

Rekonstrukci ležáckých sklepů v pivovaru Holba zahájili před rokem v létě. Nyní jsou úpravy v hlavní fázi realizace, do níž spadá náročná instalace přetlačných tanků…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Pivo

Rekonstrukci ležáckých sklepů v pivovaru Holba zahájili před rokem v létě. Nyní jsou úpravy v hlavní fázi realizace, do níž spadá náročná instalace přetlačných tanků. Jedná se o významnou investici do kvality piva, zvýšení kapacit a v neposlední řadě je její přínos také ekologický.

Práce probíhají vždy mimo sezónu, kdy je část kapacity sklepa volná. „Plnou kapacitu sklepa potřebujeme už na jaře, kdy začínáme s výrobou pro letní sezónu,“ okomentoval realizaci, která bude ukončena v březnu příštího roku, Vladimír Zíka z pivovaru Holba. Pivovar do rekonstrukce ležáckých sklepů v souhrnu investuje asi 40 milionů korun.

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


One Reply to “Pivovar Holba chce zvýšit kvalitu piva. Investuje na 40 milionů korun”

  1. […] ležáckých sklepů, která významně navýší kapacitu sklepa, bude ukončena letos v dubnu. Čtěte také: Pivovar Holba chce zvýšit kvalitu piva. Investuje na 40 milionů korun ▼ PARTNER if (slevomat) { // set params slevomat.params.size = '550.400'; […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.