Pivovar Zubr připravil 14° májový speciál MAXXIM

Přerovský pivovar Zubr pokračuje v tradici a znovu přichází se čtrnáctkou, tentokrát májovou. Jedná se o historicky první májové pivo z přerovského pivovaru…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Přerovský pivovar Zubr pokračuje v tradici a znovu přichází se čtrnáctkou, tentokrát májovou.

Jedná se o historicky první májové pivo z přerovského pivovaru. Na jeho oslavu postaví v Zubru májku a proběhne i slavnostní křest. Kromě originální chuti Zubr MAXXIM vyniká typickým aroma, sytější barvou, hustou pěnou a také vyšší hořkostí.

Májový speciál je zpestřením nabídky, což potvrzuje i počet objednávek. Jedná se totiž o limitovanou sérii 1000 hl. Zubr MAXXIM bude k dispozici v sudech i lahvích v balení multipack po 8 kusech. Jako sudový ve dvou variantách – filtrovaný i nefiltrovaný kvasničák, tzn. živé pivo s obsahem pivovarských kvasnic. V nabídce bude pouze do vyprodání zásob především na Olomoucku, Zlínsku a Přerovsku.

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.