Plzeňský Prazdroj přispěje zaměstnancům na dovolenou pivem

Plzeňský Prazdroj jako stabilní a dobrý zaměstnavatel každoročně věnuje svým lidem řadu zajímavých benefitů. Právě v těchto dnech dostávají zaměstnanci v souladu s Kolektivní smlouvou 48 půllitrových plechovek…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Plechovky

Plzeňský Prazdroj jako dobrý zaměstnavatel každoročně věnuje svým lidem řadu zajímavých benefitů. Právě v těchto dnech dostávají zaměstnanci v souladu s Kolektivní smlouvou 48 půllitrových plechovek piva Gambrinus 11° Excelent na letní dovolenou.

„Zaměstnanci si letos odvezou na dovolenou 48 piv v plechovkovém balení, které je pro cestovní účely ideální. Vybrali jsme Gambrinus Excelent. Jsme rádi, že navzdory obecně těžké ekonomické situaci, a také nepříznivému vývoji na českém pivním trhu v uplynulých letech se nám nadále daří přispívat celou řadou benefitů, z nichž pivo patří mezi nejoblíbenější. Chceme naše zaměstnance neustále utvrzovat v tom, že si Plzeňský Prazdroj práce svých lidí velice váží,“ uvedl Ivan Balogh, ředitel lidského kapitálu Plzeňského Prazdroje.

Zaměstnanci v Prazdroji oceňují právě pivo jako jeden z nejoblíbenějších benefitů. Kromě množství, které garantuje Kolektivní smlouva, je pivo pro zaměstnance připraveno jako překvapení například u příležitosti oslav, jako je výročí některého z pivovarů a značek Plzeňského Prazdroje či úspěch v prestižních degustačních soutěžích. Například v roce 2009 slavil Gambrinus výročí 140 let od založení pivovaru a zaměstnanci dostali jedenáctku Excelent, tehdy čerstvě uvedenou na trh. Vloni zase slavil pivovar Radegast 40 let a zaměstnanci si pochutnali na ležáku Radegast Premium.

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.