Plzeňský Prazdroj zdražil. V průměru o 3 procenta

Pivovar Plzeňský Prazdroj od října zdražil své výrobky. Nový ceník platný od 1. října 2012 zohledňuje vyšší vstupní náklady na suroviny a energie. Zdražení se týká vybraných značek a balení…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Pilsner Urquell

Pivovar Plzeňský Prazdroj od října zdražil své výrobky. Nový ceník platný od 1. října 2012 zohledňuje vyšší vstupní náklady na suroviny a energie. Zdražení se týká vybraných značek a balení napříč celým portfoliem, zejména pak lahvového piva. Nové ceny představují průměrné 3% zvýšení ceny, což přibližně odpovídá úrovni inflace.

„Náš nový ceník pro odběratele zohledňuje neustále rostoucí vstupní náklady. Tato úprava se dotkne především lahvového piva, u kterého byla cena v posledních několika letech měněna jen mírně. Český pivní trh se mění, klesá konzumace čepovaného piva v restauracích, které jsou pro českou pivní kulturu typické a vytvářejí její unikátnost. Chceme podpořit segment pohostinství, který zaměstnává řadu lidí a přispívá k rozvoji celé české ekonomiky. Věřím tedy, že odběratelé uvítají fakt, že u nejoblíbenějších velikostí sudů s pivem Gambrinus a Radegast zachováváme stejnou cenu“ uvedl generální ředitel Plzeňského Prazdroje Doug Brodman.

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


One Reply to “Plzeňský Prazdroj zdražil. V průměru o 3 procenta”

  1. […] Druhá největší pivovarská skupina na českém trhu Staropramen zvýší od 15. října ceny svých výrobků. Následuje tak Plzeňský Prazdroj, který ceny zvýšil již k 1. říjnu. Čtěte také: Plzeňský Prazdroj zdražil. V průměru o 3 procenta […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.