Prazdroj představil nové pivo Fénix: pšeničné s nádechem pomeranče

Nové pšeničné pivo Fénix s 4,9 % alkoholu přináší lehčí chuť a svěží aroma díky použití pšeničného sladu, pomerančové kůry a špetky koriandru. Je určeno všem, kteří rádi zkouší nové věci, nové chuti a tedy i nová piva…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Fénix

Nové pšeničné pivo Fénix s 4,9 % alkoholu přináší lehčí chuť a svěží aroma díky použití pšeničného sladu, pomerančové kůry a špetky koriandru. Je určeno všem, kteří rádi zkouší nové věci, nové chuti a tedy i nová piva.

„Jsme přesvědčeni, že si naše lehké pšeničné pivo bude získávat stále více příznivců. Fénix je určen zejména skupině spotřebitelů, která je hravá a svým způsobem nekonvenční. Značka chce ukázat, že i když se věci dělají trochu jinak, mohou být zajímavé a zábavné. Udělali jsme jinak Fénixe a jinak netradičně přistoupíme i k jeho komunikaci. Věřím, že výsledek bude stejně osvěžující, jako pivo samotné,“ uvedl Jakub Štěpán, manažer značky Fénix.

Je libo Řezníka nebo Casanovu?

Fénixe si ale jeho fanoušci mohou v originální sklenici dopřát každý po svém. Například se srpkem pomeranče, tzv. na řezníka, kdy se dužina z citrusu vhodí přímo do piva, nebo jako svůdný Casanova, který svůj srpek pomeranče nabídne osobě, která se mu líbí. Další rituály a nevšední varianty podávání Fénixe od těch nejpovolanějších gurmánů jsou umístěny na stránkách www.fenixinspiration.cz.

Kde ochutnat Fénixe?

Fénix je exkluzivně od 1. března k dostání v nevšedním, alternativním klubu Blink v pražských Holešovicích, který je otevřen pouze na tři týdny. „Jsem rád, že tady Fénixe máme. Do klubu jsme hledali zajímavé, originální pivo, které by sedělo návštěvníkům a celkovému konceptu. Když jsem se seznámil s Fénixem, jeho filozofií a lidmi okolo něj, byla to jasná volba,“ vysvětlil Jakub Vedral stojící za klubem Blink.

Již nyní je Fénix k dostání ve vybraných restauračních zařízeních a barech v čepované podobě za doporučenou maloobchodní cenu 25 Kč za 0,4 l. Seznam restaurací, kde si lze Fénixe dopřát, bude postupně rozšiřován na www.fenixinspiration.cz/kde-cepujeme.

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


4 Replies to “Prazdroj představil nové pivo Fénix: pšeničné s nádechem pomeranče”

  1. Jamum napsal:

    „Plzeňáci“ něco nového svého. Kopírují Belgické pivo Hoegaarden..

  2. […] Čtěte také: Prazdroj představil nové pivo Fénix: pšeničné s nádechem pomeranče […]

  3. Dušan Glogan napsal:

    Pozdravujem 31.3.2012 som bol v Prahe Horních Počerniciach a tam na kopečku čapuje Fenixa tak som ho okoštoval a môžem povedať bolo výborné .

  4. […] Prazdroj představil nové pivo Fénix: pšeničné s nádechem pomeranče […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.