Prazdroj připravuje další Pilsner Fest. O kapelách rozhodne hlasování

Přestože Pilsner Fest 2010 skončil poměrně nedávno, již nyní začínají přípravy na nadcházející ročník. V jejich úvodu padlo rozhodnutí o termínu, kdy proběhne tradiční oslava plzeňských piv Pilsner Urquell a Gambrinus v příštím roce…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Přestože Pilsner Fest 2010 skončil poměrně nedávno, již nyní začínají přípravy na nadcházející ročník. V jejich úvodu padlo rozhodnutí o termínu, kdy proběhne tradiční oslava plzeňských piv Pilsner Urquell a Gambrinus v příštím roce. Všichni fanoušci dobrého českého piva a kvalitní hudby se mohou těšit na pátek a sobotu 26. a 27. srpna 2011.

„Letošní Pilsner Fest byl v mnoha ohledech rekordní, navštívilo ho nejvíce lidí, podařil se také hromadný přípitek 5331 příznivců našich piv. Máme tak před sebou výzvu uskutečnit důstojné pokračování této slavnostní akce. I proto chceme pokračovat v úspěšném spojení festivalu pro obě plzeňské značky piva – Pilsner Urquell a Gambrinus,“ řekl Vladimír Jurina, manažer firemní značky.

Přípravy příštího ročníku budou pokračovat plánováním programu a hlavně rychlým nasmlouváním zajímavých kapel. Pro hudební skupiny, které by se měly na festivalu objevit, lze hlasovat již nyní na stránkách Pilsner Festu na Facebooku a pomoci tak organizátorům sestavit hudební program. „Domlouvat budeme i spolupráci s městem, protože konání tak velkého festivalu je důležitou součástí jeho kulturního programu. Plzni jako Evropskému hlavnímu městu kultury 2015 určitě ostudu neuděláme,“ dodává Vladimír Jurina.

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.