Přes 3 promile nadýchal muž na invalidním vozíku. Skončil na záchytce

Do Loucké ulice v Českých Budějovicích vyjela v úterý před půlnocí hlídka strážníků městské policie. Mluvčí městské policie Václav Sup uvedl, že muž se několikrát před domem pokoušel usednout na vozík, ze kterého však vždy spadl…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Lahev

Do Loucké ulice v Českých Budějovicích vyjela v úterý před půlnocí hlídka strážníků městské policie. Mluvčí městské policie Václav Sup uvedl, že muž se několikrát před domem pokoušel usednout na vozík, ze kterého však vždy spadl.

Při prvním kontaktu s mužem bylo strážníkům jasné, že je muž ve stavu značné opilosti, neboť z něho byl silně cítit alkohol a jen stěží se s ním nechalo komunikovat. Svým nekontrolovaným chováním navíc ohrožoval i svůj život.

„Vždy, když mu strážníci do vozíku pomohli, se z něho snažil dostat a způsobit si tak poranění pádem na zem. Protože se muž nacházel ve stavu budící veřejné pohoršení a zároveň svým jednáním ohrožoval svůj život, rozhodli strážníci o jeho převozu na protialkoholní záchytnou stanici. Zde se podrobil orientační dechové zkoušce na alkohol, a to s neuvěřitelným výsledkem 3,1 promile,“ řekl Sup.

-mdf-

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.