Radegast Extra hořký už jen v malém množství

Šťastlivci mohou stále na pultech některých prodejen či v hospodách nalézt specialitu nošovického pivovaru nazvanou Radegast Extra hořký. Speciální várka Radegastu je stáčena nejen do sudů…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  
Radegast Extra hořký

Radegast Extra hořký

Šťastlivci mohou stále na pultech některých prodejen či v hospodách nalézt specialitu nošovického pivovaru nazvanou Radegast Extra hořký. Speciální várka Radegastu je stáčena nejen do sudů, ale i do klasických láhví rozpoznatelných podle výrazné červené etikety.

„Byl jsem zvědavý na chuť speciálního Radegastu. Překvapila mě karamelová chuť, kterou poté doplnila očekávaná hořkost,“ řekl o pivní specialitě student Radek z Lelekovic. Pivo náhodně objevil jeho kamarád upozaděné v regálu hypermarketu.

Radegast Extra hořký se objevil na trhu poprvé loni v lednu a pokřtili ho významné sportovní osobnosti jako například Vladimír Vůjtek nebo Jiří Raška. Již před rokem slavil úspěch a získal si rychle fanoušky. Čtěte také: Radegast chystá nový pivní speciál: Radegast Extra Hořký. Už na leden

Pivo více ochmelené

Upravený Radegast si zachovává svůj vyvážený charakter a plnou sladovou chuť. Speciální hořkou chuť vytvořili sládci tím, že do piva přidávají větší množství chmele – konkrétně Žateckého poloraného červeňáku.

Na českém trhu se objevují i další velmi hořká piva. Mezi ně například patří hořká specialita, dvakrát chmelený extra hořký ležák plzeňského typu z Pelhřimovského pivovaru Poutník. Ten se ve vybraných provozovnách objevuje již delší dobu.

-les-

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.