Radegast Extra hořký už jen v malém množství

Šťastlivci mohou stále na pultech některých prodejen či v hospodách nalézt specialitu nošovického pivovaru nazvanou Radegast Extra hořký. Speciální várka Radegastu je stáčena nejen do sudů…

Magazín

Radegast Extra hořký

Radegast Extra hořký

Šťastlivci mohou stále na pultech některých prodejen či v hospodách nalézt specialitu nošovického pivovaru nazvanou Radegast Extra hořký. Speciální várka Radegastu je stáčena nejen do sudů, ale i do klasických láhví rozpoznatelných podle výrazné červené etikety.

„Byl jsem zvědavý na chuť speciálního Radegastu. Překvapila mě karamelová chuť, kterou poté doplnila očekávaná hořkost,“ řekl o pivní specialitě student Radek z Lelekovic. Pivo náhodně objevil jeho kamarád upozaděné v regálu hypermarketu.

Radegast Extra hořký se objevil na trhu poprvé loni v lednu a pokřtili ho významné sportovní osobnosti jako například Vladimír Vůjtek nebo Jiří Raška. Již před rokem slavil úspěch a získal si rychle fanoušky. Čtěte také: Radegast chystá nový pivní speciál: Radegast Extra Hořký. Už na leden

Pivo více ochmelené

Upravený Radegast si zachovává svůj vyvážený charakter a plnou sladovou chuť. Speciální hořkou chuť vytvořili sládci tím, že do piva přidávají větší množství chmele – konkrétně Žateckého poloraného červeňáku.

Na českém trhu se objevují i další velmi hořká piva. Mezi ně například patří hořká specialita, dvakrát chmelený extra hořký ležák plzeňského typu z Pelhřimovského pivovaru Poutník. Ten se ve vybraných provozovnách objevuje již delší dobu.

-les-

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz ↗
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


brand-745x100-1493717091.jpg

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.