Radegast nově čepuje Letní Krýgl, ojedinělé pivo s citrusovým aroma

Nové pivo pro letní sezónu uvádí na trh Radegast. Ve stovkách hospod na Moravě a Slezsku se čepuje Radegast Letní Krýgl. Světlé výčepní pivo obohacené o přírodní aroma citrusových plodů…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Radegast

Nové pivo pro letní sezónu uvedl na trh pivovar Radegast. Ve stovkách hospod na Moravě a Slezsku se čepuje Radegast Letní Krýgl.

Světlé výčepní pivo obohacené o přírodní aroma citrusových plodů si ponechává výraznou hořkost charakteristickou pro pivo Radegast. Tato pivní kategorie je odlišná od míchaných nápojů z piva, tzv. radlerů a není dosud v Česku příliš zastoupená.

Nejedná se o pivní mix či radler

„Fanouškům Radegastu přinášíme letní várku piva, které patří do zatím neprobádané oblasti českého pivovarnictví. Tou jsou jemně ochucená světlá výčepní piva. Nové pivo si uchovává svou výraznou hořkost, která je doplněna říznými letními tóny citrusových plodů. Je tedy ideálním letním osvěžením pro pravé chlapy. Rád bych zdůraznil, že nejde o pivní mix – radler, ale zcela odlišný produkt,“ přiblížil novinku od nošovických sládků marketingový manažer značky Radegast Karel Kraus.

Citrusové aroma v závěru vaření

Radegast Letní Krýgl je vařen tradičním způsobem ze stejných surovin jako ostatní piva Radegast. V konečné fázi vaření je navíc hořké pivo obohaceno o přírodní aroma citrusových plodů. To je znatelné při napití, které následně střídá příjemná doznívající hořkost. Radegast Letní Krýgl má obsah alkoholu 4 %.

Radegast Letní Krýgl budou během léta čepovat stovky hospod na Moravě a Slezsku. Pivo si vychutnají také návštěvníci festivalu Colours of Ostrava.

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


One Reply to “Radegast nově čepuje Letní Krýgl, ojedinělé pivo s citrusovým aroma”

  1. […] Čtěte také: Radegast nově čepuje Letní Krýgl, ojedinělé pivo s citrusovým aroma […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.