Rekordní Pilsner Fest si vychutnalo více než 50 tisíc lidí

V neděli v ranních hodinách skončil nejúspěšnější Pilsner Fest své desetileté historie. Během dvou dnů navštívilo tyto oslavy plzeňských piv Pilsner Urquell a Gambrinus více než 50 tisíc lidí…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

V neděli v ranních hodinách skončil nejúspěšnější Pilsner Fest své desetileté historie. Během dvou dnů navštívilo tyto oslavy plzeňských piv Pilsner Urquell a Gambrinus více než 50 tisíc lidí.

Velký zájem návštěvníků vzbudil bohatý hudební program na dvou scénách, nefiltrované pivo Gambrinus a Pilsner Urquell a celá řada doprovodných akcí, z nichž nejsledovanější byl určitě páteční úspěšný pokus o překonání největšího společného přípitku, kterého se zúčastnilo 5331 příznivců plzeňských piv.

Během konání letošního Pilsner Festu se na 163 výčepních kohoutech vytočilo rekordních 768 hl piva (z toho 429 hl Pilsner Urquell, 294 hl Gambrinusu a 45 hl piva Master), což představuje více než 150 tisíc půllitrových piv.

„Letos jsme si dali velice záležet na hudebním i doprovodném programu. Jsme rádi, že letošní Pilsner Fest předčil veškerá očekávání a děkujeme všem, kteří přišli. Věřím, že se nám podařilo připravit kvalitní zábavu a nálada v pivovaru byla přátelská, jak se k pivu sluší,“ zhodnotil Pilsner Fest Karel Kraus, který má na starosti marketing značky Pilsner Urquell.

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.