Rum Captain Morgan Black Spiced je novinkou oblíbené značky

Captain Morgan uvedl na český trh rumovou novinku Captain Morgan Black Spiced. Obsahuje 40 % alkoholu, je dvakrát vypálený a zraje ve zčernalých dubech…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Captain Morgan Black Spiced

Captain Morgan uvedl na český trh rumovou novinku Captain Morgan Black Spiced. Obsahuje 40 % obj. alkoholu, je dvakrát vypálený a zraje ve zčernalých dubech.

Rum Captain Morgan Black Spiced obsahuje několik druhů koření přinášející „exotického ducha z výprav Kapitána Morgana“. Dominuje hřebíček, skořice a vanilka. Díky vyššímu množství alkoholu oproti dalším rumům Captain Morgan je tento rum výraznější i v míchaných nápojích. Vynikající je v kombinaci s kolou nebo zázvorovou limonádou a limetkou.

Novinka je k dostání od srpna v láhvi o objemu 0,7 litru. Cena je například u internetového prodejce Alkoobchod.cz 348 Kč, v brněnském Tescu 479 Kč.

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.