Rum ‚Republica‘ — jak Božkov prolomil trh třtinových rumů v Česku

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  
Rum Božkov Republica Exclusive

Rum Božkov Republica Exclusive

Božkov Republica Exclusive — pravý třtinový rum od Božkova, který na českém trhu dosud nemá obdoby. Českému velko-výrobci alkoholu Stock Plzeň-Božkov se podařilo vytvořit nevídaně výtečný produkt vůči své — velmi příznivé — ceně, kterým konzumenti navíc neopovrhují — ale naopak si ho mimořádně chválí.

Vynikající kvalita vůči ceně

Vzhledem ke kvalitě je cena rumu Božkov Republica Exclusive více než přijatelná — např. na největším e-shopu Alkohol.cz stojí láhev o objemu 0,5l pouhých 259 Kč, větší o objemu 0,7l pak 323 Kč. Dárkové balení 0,7l lahve v tubě stojí 409 Kč a dárkové balení 0,5l lahve ve stylové kartonové krabičce s dvěma sklenkami vyjde na 459 Kč. (Zdroj cen: Alkohol.cz, vyhledávání „Božkov Republica“.)

Z rumů z Karibiku, starých až 8 let

Tento historicky 1. třtinový rum z Božkova spojuje vybrané rumy staré až 8 let, ze 4 zemí Karibiku — Jamaiky, Dominikánské republiky, Barbadosu a Nikaragui. Rum má příjemně sladkou chuť s tóny vanilky, sušeného ovoce a oříšků, která ho prakticky okamžitě vystřelila na přední příčky oblíbenosti v segmentu třtinových rumů.

‚Republica‘ hitem českých večírků

Rum Božkov Republica Exclusive stojí rozhodně za ochutnání — podle mnohých se jedná o jeden z nejlepších počinů v segmentu alkoholických nápojů v Česku za dlouhou dobu — třtinový rum, kterému se co do poměru kvality a ceny jen máloco vyrovná. Spolu s unikátním designem své lahve se tak nepřekvapivě stal hitem českých večírků posledních měsíců, a lze předpokládat, že i v dalších letech si udrží svou popularitu.

Kde lze koupit, vč. dárkových balení

Až 5 různých balení rumu ‚Republica‘ — včetně dvou krásných dárkových — zakoupíte např. na největším e-shopu Alkohol.cz — viz všechny rumy Božkov Republica Exclusive.

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


Comments are closed.