Slavnosti piva v Brně nabídnou desítky piv z malých i velkých pivovarů

Od čtvrtka 13. do neděle 16. září 2012 se v Brně na Náměstí Svobody a letos nově i na Moravském náměstí konají tradiční Slavnosti piva v rámci Festivalu v centru dění…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Slavnosti piva v Brně

Od čtvrtka 13. do neděle 16. září 2012 se v Brně na Náměstí Svobody a letos nově i na Moravském náměstí konají tradiční Slavnosti piva v rámci Festivalu v centru dění. Slavnostní zahájení festivalu proběhne ve čtvrtek v 17 hodin. Představí se Vám jak nové pivovary, tak i ty již známé z loňského roku. K pivu nebudou chybět pivní speciality a grilované dobroty.

Malé i velké pivovary a desítky druhů piv

Představí se pivovary Starobrno, Budějovický Budvar, Plzeňský Prazdroj, Rychtář, Jelínkova vila, Rampušák, Dalešice, klášterní produkty Benedictus, Podkováň, Žatecký pivovar, Kout na Šumavě, minipivovar Žamberk, rodinný pivovar Bravůr, Zámecký pivovar, minipivovar Valášek, pivoňka Luxon, rodinný pivovar U Hušků, Rohozec, Nová Paka, Poutník, Polička, Moritz, zahraniční speciály a další.

Dobroty k pivu a doprovodný program

Ve stáncích s občerstvením najdete nejen pivní pochutiny, ale také grilované maso, klobásy, langoše, steaky, utopence, nakládané hermelíny a slovenské sýry.

Bude zajištěn i doprovodný program s folkovou muzikou. Novinkou jsou pivní stánky s bigbítovými kapelami na Moravském náměstí. Provozní doba stánků je v minimálním rozsahu od 10.00 do 21.00 a v maximálním rozsahu od 10.00 do 22.00.

Čtěte reportáž z minulých ročníků:
2. ročník, rok 2011: Slavnosti piva v Brně nabídly desítky chuťových zážitků
1. ročník, rok 2010: Slavnosti piva v Brně nabídly přes 50 druhů piv

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.