Slavnosti piva v Brně se blíží. Ochutnat bude možné více než 15 značek

První Slavnosti piva na náměstí Svobody v Brně se uskuteční již v pátek 1. října. K ochutnání bude připraveno více než 15 pivních značek z pivovarů nejen z Jižní Moravy – Primátor, Santon, Padochov, Starobrno, Budějovický měšťanský pivovar, …

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

První Slavnosti piva na náměstí Svobody v Brně se uskuteční již v pátek 1. října. K ochutnání bude připraveno více než 15 pivních značek z pivovarů nejen z Jižní Moravy – Primátor, Santon, Padochov, Starobrno, Budějovický měšťanský pivovar, Budějovický Budvar, Krakonoš, Krombacher, Rebel, Holba, Hanušovice, Rychtář, Litovel, Svijany a další. Návštěvníky čekají i pivní speciality.

Chybět nebude ani občerstvení s nakládanými hermelíny, bramboráky, utopenci a jinými delikatesami, které jsou chutné právě k tomuto alkoholickému nápoji. Doprovodný program zajistí Železný Zekon, pouliční muzikanti (harmonikáři, kytaristé, zpívající chasa) a Hitrádio Magic, které chystá hudební doprovod a mnoho soutěží.

Slavnosti piva jsou součástí čtyřtýdenního „Festivalu v centru dění“, který se koná na přelomu září a října vždy na náměstí Svobody v Brně. Slavnostem piva předcházely Slavnosti vína a Slavnosti jídla. Příští týden se uskuteční Slavnosti regionů, které celý festival zakončí. Akce se koná pod záštitou starosty městské části Brno-střed Mgr. Libor Šťástka.

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.