Slavnosti pivovaru Krušovice již tuto sobotu. Poprvé s novou 10° a 12°

Královský pivovar Krušovice pořádá již šestnácté pivovarské slavnosti, letos připadají na sobotu 18. června. Vstup je pro návštěvníky zcela zdarma. Nabitý program čítající desítku koncertů…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Pivovar Krušovice

Královský pivovar Krušovice pořádá již šestnácté pivovarské slavnosti, letos připadají na sobotu 18. června. Vstup je pro návštěvníky zcela zdarma.

Nabitý program čítající desítku koncertů na dvou hudebních scénách, řadu soutěží, exkurze i oblíbený ohňostroj letos doplní také předběžné zveřejnění výsledků právě vrcholícího Krušovického pivního referenda.

Pivo za lidovou cenu

Návštěvníci se mohou těšit na všechna piva z krušovického portfolia, tedy na Desítku, Dvanáctku, Staročeský Malvaz, Mušketýra i oblíbené Krušovice Černé. Půllitr bude v prodeji za jednotnou cenu 15,-Kč. Čepovat se bude také limonáda Zulu, nealkoholické pivo Fríí a pivo Heineken.

Brány pivovaru se veřejnosti otevřou v pravé poledne. Na hlavní POP a menší ROCK scéně se v průběhu akce vystřídá celkem desítka oblíbených kapel, největšími lákadly jsou Kryštof, Divokej Bill, Wohnout a Support Lesbiens.

Zhruba tisícovka návštěvníků bude mít také příležitost se v rámci exkurzí přímo do provozu dozvědět více o historii i výrobě krušovických piv. Skupiny čítající přibližně 40 lidí budou odcházet v pravidelných intervalech z historického nádvoří pivovaru.

Poslední zastávka pivního referenda

Zájemci o historii budou jistě také potěšeni historickými vozy, které jsou nezbytné v právě vrcholícím krušovickém referendu, přiváží totiž do českých měst a obcí krušovickou Desítku, Dvanáctku, hlasovací zařízení a další nezbytné artefakty. Slavnosti budou jejich poslední zastávkou. Čtěte také: Pivovar Krušovice nechá pivaře ohodnotit kvalitu svých vylepšených piv

Pro návštěvníky to tudíž znamená poslední příležitost hlasovat, zda jim vylepšená krušovická Desítka a Dvanáctka chutnají. Zvědavým pivařům krušovičtí plánují prozradit předběžné výsledky hlasování. Finální výsledky pak budou oficiálně zveřejněny až po započtení hlasů z 18. června.

Celý program vyvrcholí o půlnoci, kdy akci završí tradiční ohňostroj.

Za 10 kelímků 1 pivo

„Novinkou letošního ročníku, která vyplývá z dlouhodobého úsilí společnosti šetřit životní prostředí, bude recyklace kelímků, které budeme od zákazníků po použití vybírat zpět. Za 5 kelímků budou dostávat los do slosování o 3 sudy Krušovic, za 10 kelímků jedno krušovické pivo a los a třicítka kelímků znamená zisk trička,“ uvedla event manažerka společnosti Heineken Česká republika Silvie Jacquesová.

Pro větší komfort bude na místo opět zajištěna také kyvadlová doprava z Rakovníka a Nového Strašecí. „Doprava se nám velmi osvědčila a dala možnost užít si slavnosti i lidem z odlehlejších lokalit. V loňském roce k nám zavítalo na 8.000 návštěvníků,“ dodala Silvie Jacquesová.

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.