Slavnosti vína v Brně nabídnou 70 vzorků vín i pravý burčák

Čtyřtýdenní brněnský Festival v centru dění, sestávající se postupně ze slavností piva, jídla, vína a regionů, pokračuje Slavnostmi vína už tento pátek na náměstí Svobody.

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Žena se sklenicí vína

Čtyřtýdenní brněnský Festival v centru dění, sestávající se postupně ze slavností piva, jídla, vína a regionů, pokračuje Slavnostmi vína už tento pátek na náměstí Svobody.

Celých osm dní v termínu od 30. září do 7. října 2011 bude brněnské náměstí Svobody ožívat celodenním veselím. Představí se celkem 14 vinařství, která budou připravena prezentovat v rámci ochutnávky celkem 70 vzorků vybraných vín. U každého vinařství budou k dostání degustační pohárky a praktické závěsky pohárků za krk. Víno, které návštěvníky osloví, si poté budou moci odnést v lahvové podobě. Nebude chybět také pro toto období typická česká národní specialita – burčák. Čtěte také: Burčák není silnější než víno, alkoholu obsahuje až třikrát méně

Vedle prezentace předních vinařství se představí také řemeslníci s nabídkou výrobků spojených s vínem a nebudou chybět ani občerstvovací centra. Při korzování náměstím budete moci obdivovat tanečníky a zpěváky folklórních souborů, moderátoři vás vtáhnou do soutěží, sommeliéři osvětlí vinařské základy a cimbálová muzika vás se sklenkou lahodného vína v ruce roztancuje.

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.