Speciální lahve Becherovky Lemond od mladých umělců míří do obchodů

Půllitrové lahve Becherovky Lemond se převlékly do překvapivých kabátů. Mladí výtvarníci Alica Gurínová a Luke Tomski totiž lahev zpracovali podle svého vidění světa a jejich designy teď míří do regálů prodejen…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Becherovka Lemond

Půllitrové lahve Becherovky Lemond se převlékly do překvapivých kabátů. Mladí výtvarníci Alica Gurínová a Luke Tomski totiž lahev zpracovali podle svého vidění světa a jejich designy teď míří do regálů prodejen.

Díla mladých umělců budou k dostání v limitované edici 120 tis. lahví. Nové výtvarné zpracování lahví uvádí Lemond na trh u příležitosti dosažení 2 mil. prodaných litrů likéru v jeho tříleté historii.

„Podobu nového designu lahví jsme do poslední chvíle tajili. Věřím, že mladým lidem vyrazí dech a budou chtít mít práci svých vrstevníků doma či ji vzít na party. Design je šokující, svěží a neotřelý, tedy přesně se hodící k mladým lidem,“ řekl Marek Grabovský, manažer značky Becherovka Lemond.

Nové designy lahví Becherovky Lemond budou k dostání ve většině prodejen, kde jsou lidé Lemond zvyklí nakupovat. Na trh míří limitovaná edice 60 tis. lahví v každé variantě, tedy celkem 120 tis. lahví.

Pro mladé výtvarníky jde o zajímavou příležitost, jak se prosadit a získat zajímavou referenci. Výtvarným zpracováním navíc práce pro Lemond nekončí. „Alica i Luke výtvarně zpracovali stěny v klubech v Táboře a Brně. Na podzim a zimu plánujeme soutěž, jejíž vítěz získá jejich dílo přímo ve svém pokoji. Mladí výtvarníci se vrhnou na stěny a je takřka jisté, že tento pokoj bude naprostým unikátem,“ dodal Marek Grabovský.

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.