Spuštěn nový e-shop s alkoholem Alkoobchod.cz

Od prvního dubnového dne zahájil svůj provoz internetový obchod s alkoholickými nápoji a dalšími produkty s názvem Alkoobchod.cz. Jeho autoři chtějí oslovit lidi, kteří si rádi vychutnají kvalitní alkoholické nápoje…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  
Alkoobchod.cz - výřez

Alkoobchod.cz, nový e-shop s alkoholickými nápoji

Od prvního dubnového dne zahájil svůj provoz internetový obchod s alkoholickými nápoji a dalšími produkty s názvem Alkoobchod.cz. Jeho autoři chtějí oslovit lidi, kteří si rádi vychutnají kvalitní alkoholické nápoje například v kolektivu přátel.

„Protože již delší dobu provozuji portály zaměřené na svět alkoholu, rozhodl jsem se společně s kamarádem otevřít obchod. Nechceme už jen o alkoholu psát, ale chceme jej nabídnout lidem za velmi dobré ceny,“ představil nový obchod Lukáš Morávek.

Přehlednost a uživatelská hodnocení

E-shop je přehledný, jednotlivé alkoholické nápoje je možné hodnotit slovně i „hvězdičkovým hlasováním“. Nabídku chtějí autoři obchodu postupně rozšiřovat s ambicí stát se e-shopem s nejširší nabídkou alkoholických nápojů na českém internetu.

„Naším cílem je také připomínat významná výročí či svátky, a to pomocí různých tematických akcí se slevami,“ doplnil Lukáš Morávek. První akcí je oslava spuštění e-shopu, která se neobejde bez „šampaňského“. Poté bude následovat velikonoční akce, výročí sto let od potopení Titaniku a další.

Nejnižší poštovné na internetu

Alkoobchod.cz se také chlubí velmi levným poštovným, které je v současnosti nejnižší mezi obchody s alkoholickými nápoji. „Nabízíme dvě možnosti distribuce. Buďto si balík můžete nechat přivést přímo na svou adresu, nebo na nejbližší pobočku pošty. Neúčtujeme si balné, poštovné činí sto pětadvacet korun, respektive sto patnáct korun,“ informoval o způsobu dopravy druhý z autorů obchodu Josef Káles. Objednané zboží si lze také zadarmo vyzvednou na výdejním místě v centru východočeské Chrudimi. Alkoobchod.cz má v Chrudimi rovněž své sídlo.

Český trh s alkoholickými nápoji se tak rozrůstá o dalšího prodejce, který se snaží zmodernizovat návyky zákazníků a přesvědčit je o tom, že je výhodnější nakupovat po internetu i alkoholické nápoje.

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


4 Replies to “Spuštěn nový e-shop s alkoholem Alkoobchod.cz”

  1. ondra napsal:

    Nejen že sortiment je naprosto směšný a nenabízí o nic moc více než běžná trafika, ale ceny jsou vyšší než ve větších hypermarketech.

  2. Pokud mi ukážete jedinou běžnou trafiku se stovkami různých druhů výrobků, a hypermarket, který má v souhrnu lepší ceny než Alkoobchod.cz, pošlu Vám osobně lahev např. Jacka Daniel’se i s originálním šátkem na vlastní náklady.

  3. Lucius napsal:

    Paráda………orientuji se v cenách velice dobře a myslím že jsou dobré……jenom například 619 kč za litr Danielse :D noo co víc si přát

  4. Iveta napsal:

    Několikrát jsem v obchodě nakoupila, prodej je rychlý, pošlou to, co si objednám a hlavně nemusím mít strach z původu zboží.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.