Starobrněnské modré pivo se vrací do hospod. Opět jen dočasně

Oslavte s námi postup do play off a přijďte fandit, ať porazíme Sparťany! Tento vzkaz spolu s pivem Modrá Kometa posílá svým fanouškům starobrněnský pivovar na oslavu postupu i zpečetění přátelství…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Modrá kometa

„Oslavte s námi postup do play off a přijďte fandit, ať porazíme Sparťany!“ Tento vzkaz spolu s pivem Modrá Kometa posílá svým fanouškům starobrněnský pivovar na oslavu postupu i zpečetění přátelství.

Jedenáctistupňový modrý speciál se vrací po půl roce, tentokrát do starobrněnských hospod v bezprostřední blízkosti Kajot Arény, kde se utkání hrají.

Modrá Kometa se bude čepovat od středy 14. března do vyprodání zásob.

K postupu Komety do play off

„Kometa postoupila do play off po pětadvaceti letech a to rozhodně nemůžeme nechat bez povšimnutí. Na zápas se Spartou jsou všichni fanoušci pěkně nažhavení – a také jim je určena tato várka Modré Komety. Věříme, že s ní budou moci zapíjet vítězství svého klubu,“ konstatoval group brand manažer značky Starobrno Petr Syřiště.

„Ve vybraných provozovnách dále fanoušci dostanou jeden půllitr Modré komety zdarma za vstupenku z domácího utkání Komety ze 14. 3. a 15. 3.,“ dodal Petr Syřiště. Seznam provozoven, kde se bude Modrá Kometa čepovat, je ke shlédnutí na facebooku Starobrna.

Návrat po půl roce

Unikátní nepasterované jedenáctistupňové pivo v modré barvě klubu se poprvé představilo v září 2011 na oslavu začátku hokejové sezóny. Jako vůbec první ho mohli v premiéře ochutnat návštěvníci zařijového Dne otevřených dveří, od poloviny září pak Modrá Kometa slavila úspěch ve fanouškovských hospodách.

Největším úskalím při výrobě modré speciality byla pochopitelně barva: obarvit zlatavé pivo tak byla pro starobněnské sládky opravdu výzva. Správný odstín Modrá Kometa nakonec získala díky borůvkám, které pivu dodávají i sladší nádech a vůni. Čtěte podrobněji: Starobrno uvařilo modrý speciál pro brněnské fanoušky hokeje

Spolupráce HC Kometa Brno a značky Starobrno v rámci projektu Jižní Morava – Království Komety, který hokejový klub úspěšně spustil v roce 2009, začala v červenci loňského roku. Kometa Brno a Starobrno budou svou spolupráci směřovat výhradně mimo půdu hokejové extraligy.

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


2 Replies to “Starobrněnské modré pivo se vrací do hospod. Opět jen dočasně”

  1. […] Čtěte také: Starobrněnské modré pivo se vrací do hospod. Opět jen dočasně […]

  2. […] Starobrněnské modré pivo se vrací do hospod. Opět jen dočasně […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.