Staropramen má už 30 „Potrefených hus“. Nové otevřel v Praze a Brně

V polovině května v Praze a na začátku června v Brně byly otevřeny další dvě nové značkové pivnice pivovaru Staropramen s názvem Potrefená husa. V těchto podnicích pivovar zaručuje vysokou kvalitu a širokou nabídku svých piv…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Staropramen

V polovině května v Praze a na začátku června v Brně byly otevřeny další dvě nové značkové pivnice pivovaru Staropramen s názvem „Potrefená husa“. V těchto podnicích pivovar zaručuje vysokou kvalitu a širokou nabídku svých piv.

Potrefená husa v Praze

Pražská část sítě oblíbených restaurací Staropramen Potrefená husa se opět rozrostla. Nově byl otevřen zcela nový podnik v ulici Na Slupi v druhé městské části. S jeho umístěním je spjat i název – Staropramen Potrefená husa Albertov. Zajímavostí nového podniku je kuchyň propojená s prostorem pro návštěvníky, která se specializuje na grilované steaky.

Potrefená husa v Brně

V městské části Brno-Líšeň se nově nachází zcela nový podnik Staropramen Potrefená husa Sport Bar, který zahájil svůj provoz v moderní budově líšeňské radnice. Sportovní zážitky si lze vychutnat s některým z 9 druhů piv či doplnit kvalitním gastronomickým zážitkem, který restaurace této známé sítě už tradičně poskytují.

Doménou restaurací Staropramen Potrefená husa je spojení široké nabídky piv s dobrým jídlem v atraktivním moderním prostředí. Jídelní lístek nabízí jídla vhodná k posezení u piva, tradiční recepty, jídla z grilu a pánví, těstoviny i saláty.

Od roku 1999, kdy byla otevřena první restaurace konceptu Staropramen Potrefená husa, jde již o jubilejní 30. provozovnu v České a Slovenské republice. Tato síť je tak lídrem mezi českými gastronomickými koncepty provozovanými na bázi franšízy přímo pivovary.

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.