Staropramen oficiálním pivem festivalu Rock for People

Staropramen je i v letošním roce hlavním partnerem Rock for People, největšího rockového hudebního festivalu v ČR. Již druhým rokem tak bude návštěvníkům k dispozici bohatý sortiment piv Staropramen…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Staropramen

Staropramen je i v letošním roce hlavním partnerem Rock for People, největšího rockového hudebního festivalu v ČR. Již druhým rokem tak bude návštěvníkům k dispozici bohatý sortiment piv Staropramen. Velký důraz bude kladen zejména na kvalitu servisu piv, která bude pod stálým technickým i kvalitativním dozorem.

Novinky chybět nebudou

Pro návštěvníky bude také připraveno několik netradičních novinek, například pivní míchané drinky, pivo ve skle, nebo pivo točené na rychlovýčepech. Kromě klasické nabídky z portfolia včetně nealkoholického piva bude letos Staropramen prezentovat i svou novinku, která je na trhu od konce května – Staropramen Cool Lemon, navíc speciálně pouze pro Rock for People připravenou jeho točenou variantu. Po tomto pivu bude pojmenována i druhá hlavní stage. Čtěte také: Novinka od Staropramenu, lehké pivo s citronem, je již v prodeji

„Myslíme si, že dobré pivo, stejně jako dobrá hudba a zábava k létu a festivalům patří. I letos se proto snažíme co nejvíce přispět k pohodě tohoto dnes už legendárního festivalu a přinést návštěvníkům prožitky, které jinde nezískají. Pro festival jsme například náročnou technologií připravili točený Staropramen Cool Lemon, návštěvníci si budou moci na festivalu netradičně dopřát pivo ve skle, nebo různé pivní drinky,“ řekla Eva Zlámalová, brand manažerka značky Staropramen.

6 druhů piv ze 140 kohoutků

Staropramen letos na Rock for People nabídne široké portfolio piv čítající šest značek: klasický Staropramen Světlý, Ležák nebo Granát i loňské novinky Jedenáctku a točené Nealko. Nebude chybět ani poslední novinka, osvěžující pivo s citrónovou příchutí – Staropramen Cool Lemon.

Už loni čepoval Staropramen na Rock for People pivo z rekordního počtu 130 kohoutků. Toto číslo se letos ještě zvýší, na více než 140, pro festival bude dokonce speciálně připraveno i několik rychlovýčepů. Návštěvníci festivalu si budou moci vychutnat pivo ve stanech postavených kolem výčepů. Dohromady zde bude k dispozici 3.500 míst k sezení. Na zajištění vysoké kvality pivního servisu budou po celou dobu festivalu dohlížet i odborníci přímo z pivovaru – zaměří se na temperaci obalů, a tím i teplotu piva, rychlost výtoče i správnou míru.

Speciálně vytvořená pláž i hospoda

Druhá hlavní stage festivalu ponese jméno novinky v pivní rodině Staropramen – Staropramen Cool Lemon Stage. Vedle stage bude návštěvníky čekat zvláštní zóna, kde stoprocentně uhasí žízeň v plážové atmosféře, s nohami zabořenými do písku a ve stínu slunečníků. Právě zde najdou i točenou variantu Staropramen Cool Lemon připravenou speciálně pro Rock for People. V Staropramen Cool Lemon beach baru si pak návštěvníci budou moci dopřát pivní koktejly smíchané z piva Staropramen Cool Lemon a likérů Božkov připravené podle receptur špičkových barmanů.

V hangáru letiště bude připravena klasická hospoda s 12 metrovým barem, kde bude možné vychutnat si pivo servírované na festivalech velmi netradičně – ve skle. V hangáru budou nainstalovány i rychlovýčepy Staropramen postavené speciálně pro festival. Rychlovýčepy dokážou natočit jeden půllitr piva během necelých 2 vteřin. Staropramen Hospoda nabídne více než 200 míst k sezení.

Festival Rock for People

17. ročník festivalu Rock for People se koná v hradeckém Festivalparku od 2. do 5. července a vystoupí na něm na 140 kapel a 20 DJs. Hudební fanoušci se jako obvykle mohou připravit na zahraniční i české hvězdy, vystoupí tu například My Chemical Romance, Paramore, Bullet For My Valentine či Kryštof, Tři sestry, Vypsaná fixa, Nightwork nebo Buty. Program obohatí i dvacítka divadelních souborů a další „živé“ projekty.

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.